Centrum Edukacji, pl. Jana III Sobieskiego 2 mapa

sobota 31.08.2019

Malowanie światłem i cieniem – warsztaty dla dzieci. Bytom

To zajęcia, w przypadku których wiek i zdolności manualne uczestników nie mają znaczenia. Malowanie piaskiem na podświetlanym stole sprawia przyjemność zarówno młodszym uczestnikom zajęć, jak i dorosłym. Tym bardziej, że efekty twórcze poszczególnych osób na bieżąco podglądać możemy na dużym ekranie. Prace tworzone są w półmroku przy dźwiękach muzyki. Najpierw poznajemy technikę, a potem uczestnicy kolejno malują swoje obrazki, które następnie zapisujemy w pamięci komputera.

data: 31 sierpnia 2019 (sobota), godz. 12.30
miejsce: pl. J. III Sobieskiego 2
prowadzi: Magdalena Pospieszałowska
wstęp: 10 zł