Malowanie figurek – warsztaty malarskie

Staromiejski Dom Kultury rynek Starego Miasta 2, Warszawa
🗺 mapa
📅 sobota 25.11.2017
bezpłatne
Malowanie figurek - warsztaty malarskie

Zapraszamy na kolejną odsłonę warsztatów malarskich. Tym razem gospodarzem spotkania będzie Michał Kucharski, na co dzień prowadzący poczytnego dwujęzycznego bloga www.dwarfcrypt.pl w którym opisuje duży świat zamknięty w małych figurkach. Każdy wpis tworzy oddzielną historię, która wzbogacana jest zdjęciami własnoręcznie pomalowanych miniatur. Jego główną inspiracją jest historia świata oraz klasyka fantasy. Z blogowania stara się wyciągać 200% normy, dlatego jest stałym bywalcem konferencji dla blogerów i twórców internetowych. Często podejmuje się recenzji i malowania figurek otrzymywanych od producentów.
Zachęcamy do zgłębiania jego twórczości:
http://www.dwarfcrypt.pl/
https://www.facebook.com/DwarfCrypt-473321426160729/?fref=ts

WARSZTATY MALARSKIE ODBĘDĄ SIĘ 25-GO LISTOPADA 2017 R. OD GODZ. 10.00 DO 16.00 W STAROMIEJSKIM DOMU KULTURY, UL. RYNEK STAREGO MIASTA 2 W WARSZAWIE. ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ W SALI KLUBOWEJ NA PIERWSZYM
PIĘTRZE. UDZIAŁ W WARSZTATACH JEST BEZPŁATNY.

Dzięki wsparciu ze strony sklepu Battle Models (http://battle-models.com/ ) uczestnicy będą mieli okazję pracować na
modelach Frostgrave Soldiers od firmy North Star Military Figures.
http://www.northstarfigures.com/prod.php?prod=7467

Zgłoszenia na warsztaty należy nadsyłać na adres:
debowa.tarcza@gmail.com
W zgłoszeniu prosimy o podanie imienia i nazwiska uczestnika. Nadesłane zgłoszenie będzie dotyczyć najbliższych warsztatów w
miesiącu. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Warsztaty przeznaczone są dla doświadczonych hobbystów chcących doskonalić umiejętności malarskie pod okiem cenionych i wybitnych malarzy. Dodatkowo wspólna praca stworzy okazję do spotkania i wymiany doświadczeń.

Nauczeni przypadkami z poprzednich warsztatów informujemy, że osoby które pomimo zaakceptowanego zgłoszenia nie pojawią się na spotkaniu i nie dadzą nam odpowiednio wcześniej znać o swojej nieobecności (przynjamniej 24 h) w przyszłości będą niedopuszczane do warsztatów. Prosimy o nie blokowanie miejsc i odwoływanie swojego uczestnictwa z odpowiednim wyprzedzeniem. Organizator nie zapewnia materiałów malarskich. Uczestnik przynosi własne pędzelki, farby, itp asortyment.

Do zobaczenia na warsztatach!

680 ocen
5.00
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent