Małopolska słowem i obrazem malowana – zwycięzcy konkursu

Data wydarzenia: piątek 19.06.2015 do wtorek 23.06.2015

Małopolska słowem i obrazem malowana – zwycięzcy konkursu

Przedszkole Nr 42 Sióstr Urszulanek UR w Krakowie – organizator konkursu wojewódzkiego „Małopolska słowem i obrazem malowana” – serdecznie dziękuje dzieciom i nauczycielom z małopolskich przedszkoli i szkół za udział w konkursie i przygotowanie ciekawych prac literackich i plastycznych związanych tematycznie z regionem Małopolski.

Powołana przez organizatora Komisja Konkursowa wyłoniła spośród nadesłanych prac laureatów:
I miejsce -Lena W., (4 lata) z Przedszkola Samorządowego im. św. Urszuli Ledóchowskiej w Lipnicy Murowanej za pracę plastyczną pt.:”Niedziela Palmowa w Lipnicy Murowanej”
II miejsce – ex aequo – Kacper C. (5 lat) z Przedszkola Publicznego w Szynwałdzie za pracę plastyczną pt.:”Kościół w Szynwałdzie” oraz Krzysztof P. (6 lat) z Przedszkola Samorządowego w Wiśniowej – oddział przedszkolny w Wierzbanowej za pracę plastyczną ”Kościół w Wiśniowej”
III miejsce – ex aequo – Tymoteusz K. (6 lat) z Przedszkola Niepublicznego im. bł.ks. B.Markiewicza w Poroninie za pracę plastyczną pt.:”Zamek w Niedzicy” oraz Milena A. (5 lat) z Przedszkola Samorządowego im. św. Urszuli Ledóchowskiej w Lipnicy Murowanej za pracę plastyczną pt.:”Biała Dama na zamku w Wiśniczu”
Jury przyznało także trzy wyróżnienia:
Antoni D. (6 lat) z Przedszkola Niepublicznego im. bł.ks. B.Markiewicza w Poroninie za pracę literacką pt.:”O białej Damie na zamku w Niedzicy”; Martyna K. (6 lat) ze Szkoły Podstawowej im. J.Kochanowskiego nr 57
w Jodłówce – Wałkach za pracę plastyczną pt.:”Kapliczka Matki Bożej z okolic Ciężkowic”; Zofia H. (6 lat) z Przedszkola Samorządowego w Wiśniowej – oddział przedszkolny w Wierzbanowej za pracę plastyczną pt.:”Widok na Tatry”

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom! Nagrody rzeczowe zostaną przesłane pocztą.

Zobacz także