Jadzia Pętelka

Małopolska słowem i obrazem malowana

📅 czwartek 07.05.2015 do poniedziałek 08.06.2015
Małopolska słowem  i obrazem malowana

Cele konkursu:
– rozwijanie zainteresowań i wiedzy o kulturze, tradycji i środowisku społeczno – przyrodniczym regionu Małopolski

– rozwijanie potencjału i ekspresji twórczej

Regulamin konkursu:

1. Organizatorem konkursu plastycznego „Małopolska słowem i obrazem malowana” jest Przedszkole Nr 42 Sióstr Urszulanek UR w Krakowie.
2. Przedmiotem konkursu są prace plastyczne płaskie, wykonane dowolną techniką plastyczną na arkuszach A4, A3, lub prace literackie – tj.: wiersz, piosenka, rymowanki, krótkie opowiadanie autorstwa dziecka wydrukowane na arkuszu A4. Treść prac powinna dotyczyć tradycji, legend, wydarzeń historycznych, postaci, ciekawych miejsc lub zabytków regionu Małopolski.
3. Konkurs jest adresowany do dzieci w wieku 3-6 lat z przedszkoli i zespołów szkolno-przedszkolnych na terenie Małopolski.
4. Uczestnik może dostarczyć Organizatorowi maksymalnie 4 prace z placówki.
5. Kryteria oceny prac:
– samodzielność wykonania pracy
– pomysłowość w ujęciu tematu konkursu
6. Prace należy opisać w następujący sposób:
– imię, nazwisko uczestnika,
– wiek,
– dane teleadresowe instytucji (przedszkole, szkoła)
– imię i nazwisko opiekuna oraz dane kontaktowe: e-mail, numer tel.
Metryczkę z danymi uczestnika należy umieścić na odwrocie pracy.
8. Prace będą oceniane przez powołaną przez Organizatora Komisję Konkursową. Prace nie spełniające wymogów regulaminowych nie będą zakwalifikowane do konkursu. Komisja Konkursowa przyzna I, II i III miejsce oraz trzy wyróżnienia. Autorzy zwycięskich prac otrzymają nagrody rzeczowe, które zostaną przesłane pocztą na adres wskazany w metryczce pracy. Decyzja komisji jest ostateczna i nieodwołalna. Opiekunowie pozostałych prac zainteresowani otrzymaniem podziękowania za udział w konkursie winni przysłać wraz z pracą konkursową kopertę ze znaczkiem pocztowym.
9. Zabezpieczone prace można dostarczyć osobiście, bądź drogą pocztową w terminie do 08.06.2015 r. włącznie (decyduje data stempla pocztowego) na adres:
Przedszkole Nr 42 Sióstr Urszulanek UR w Krakowie ul. Starowiślna 7, 31- 038 Kraków z dopiskiem Konkurs ”Małopolska słowem i obrazem malowana”.
Nadesłane prace przechodzą na własność Organizatora. Prace dostarczone po terminie nie będą oceniane. Organizator konkursu nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenia prac powstałe podczas przesyłki.
10.Wyniki konkursu zostaną opublikowane dnia 19.06.2015 r. na stronie internetowej.
Dyrektorzy i opiekunowie zwycięskich prac zostaną poinformowani telefonicznie.
11. Udział w konkursie i przekazanie pracy plastycznej bądź literackiej Organizatorowi konkursu jest równoznaczny z przyjęciem warunków regulaminu oraz wyrażeniem zgody na gromadzenie, publikowanie na stronie internetowej i przetwarzanie przez Organizatora na potrzeby konkursu danych osobowych, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997; o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883).