Królik i Misia

Concordia Design
📅 niedziela 23.10.2016
poranne zabawy
Niedziela to dzień, który należy spędzać z najbliższą rodziną. Concordia Design w tym pomaga i zaprasza na następne spotkanie w ramach bestsellerowego cyklu „Mali Odkrywcy”. W warsztatach czynny udział biorą rodzice wraz z pociechami. Tradycyjnie będzie dużo ruchu i zabawy: najmłodsi będą mogli poćwiczyć koncentrację, sprawność motoryczno-manualną, percepcję słuchową czy spostrzeganie wzrokowe. Starsi natomiast przekonają się, jak ważne jest rozwijanie zachowań społecznych i interakcja w grupie.

Warsztaty będą dla uczestników nie tylko rozrywką ale także okazją spędzenia wspólnie czasu, ponadto, rodzice będą mogli przekonać się, jak ich dzieci funkcjonują wśród rówieśników, natomiast dla najmłodszych spotkania mogą być doskonałym przygotowaniem do rozpoczęcia przedszkolnej przygody. „Nauka przez zabawę” – oto motto przyświecające spotkaniom.

Warsztaty mogą być traktowane jako cały cykl, lub pojedyncze zajęcia.

„Mali Odkrywcy Poranne Zabawy”
Warsztaty dla dzieci i rodziców
Data: 23 października,
godz. 9:00-10:30