Malarstwo i rysunek w Fundacji Muzyczna Przystań

Warszawa Żytnia 13/108 mapa

środa 20.11.2019 do sobota 30.11.2019

Malarstwo, rysunek i projektowanie

Zapraszamy na autorskie warsztaty: Malarstwo, rysunek i projektowanie. Będziemy tworzyć przy dobrej muzyce (Klasyka, Jazz) która, będzie nas inspirować. W planie: martwa natura, autoportrety, kolaż, zagadnienie: negatyw, pozytyw, frottage roślinny z jesiennych liści: temat pejzaż lub zwierzęta, autoportret ołówkiem i kredkami.

Będą również:
– warsztaty tkackie
– warsztaty haftu
– warsztaty szycia
– warsztaty z kolażu
– warsztaty recyklingowe (tworzenie dekoracji np.lampionów, figurek zwierzaków z materiałów takich jak gazety, folie, słoiki, tektury)
-warsztaty leśne sztuki (zajęcia wykorzystujące różne elementy natury: liście, kamyki, piórka, mech, patyki, szyszki, kwiaty do stworzenia prac artystycznych i ozdób takich jak leśne łapacze snów, kwiatowe mandale, pachnące ziołowe woreczki, woskowe tabliczki florenckie, roślinne motanki, kompozycje wiszące z papierowych kolorowych piór)
-warsztaty naturalnego barwienia (posługując się roślinnymi farbami, które tworzymy z kurkumy, kapusty czerwonej oraz roślin takich jak wrotycz, nawłoć, szyszki olchy dzieci ozdabiają t-shirt lub bawełnianą torbę na zakupy stosując techniką shibori)

Żytnia 13/108 tel 781341883, muzycznaprzystan@wp.plRysunek gór

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
muzyczna przystań zajęcia dla dzieci

Muzyczna Przystań

Zapraszamy do " Muzycznej Przystani", jest to miejsce, w którym zarówno dzieci jak i dorośli mogą realizować marzenia związane z muzyką. Prowadzimy zajęcia indywidualne z nauki gry na instrumentach dla dzieci oraz dorosłych: gitara, pianino, …

Więcej

Adres:

ul. Żytnia 13/108
01-014 Warszawa
(Wejscie od ul. Leszno)


Kontakt:

781341883
muzycznaprzystan@wp.pl
http://www.muzycznaprzystan.com