Mała wystawa o dużym lesie oraz rodzinne warsztaty w Białymstoku

Plac Zabaw Arsenał, ul. A. Mickiewicza 2, Białystok
📅 sobota 17.12.2016
wolny
wystawa
„Mała wystawa o Dużym Lesie” Magdaleny Toczydłowskiej-Talarczyk to ilustracyjna wariacja na temat przyrody – ze szczególną miłością i uwagą ukazująca cudowną naturę Podlasia. To również wyprawa do puszczy, wiodąca poprzez jej małe i duże tajemnice, która ma zachęcić, szczególnie najmłodszych, do eksplorowania, obserwowania i szacunku wobec przyrody. Na wystawie zostaną zaprezentowane ilustracje w nietypowej formie, a także projekt publikacji Mała książka o Dużym Lesie zrealizowany w ramach stypendium artystycznego Prezydenta Miasta Białegostoku.

Wernisaż:
MAGDALENA TOCZYDŁOWSKA-TALARCZYK Mała wystawa o dużym lesie
17 grudnia 2016, sobota, godz. 11:00

MAGDALENA TOCZYDŁOWSKA-TALARCZYK. Mała wystawa o dużym lesie
Od 17 grudnia 2016 do 5 stycznia 2017

Wydarzenie towarzyszące:

28 grudnia 2016, godz. 11:00
zapraszamy dzieci wraz z opiekunami na rodzinne warsztaty

Czy i jak motywować dzieci

prowadzenie: Magdalena Toczydłowska-Talarczyk

Wstęp bezpłatny

Magdalena Toczydłowska-Talarczyk pochodzi z Białegostoku, jest ilustratorką i graficzką, pracuje jako asystentka w Zakładzie Sztuki PB. W swojej pracy bardzo chętnie porusza wątki podlaskie – związane w kulturą wiejską, lokalnymi legendami czy przyrodą we wszystkich jej przejawach. Pracuje w różnorodnych technikach – od grafiki wektorowej po kolaż i klasyczny rysunek. Jej twórczość bardzo często jest skierowana do dzieci.

ul. A. Mickiewicza 2

mail@galeria-arsenal.pl