Mała Scena Sezamu: Świąteczne pudełko – Studio Teatralne BLUM

Dom Kultury w Tarnowie Podgórnym mapa

niedziela 04.12.2022

14

Mała Scena Sezamu: Świąteczne pudełko - Studio Teatralne BLUM

W tym grudniowym czasie pełnym przygotowań do Świąt, proponujemy dzieciom świąteczną podróż do krainy marzeń i wyobraźni w towarzystwie trzech zabawnych Mikołajów. Kraina ta powstaje na oczach dzieci jako efekt teatralnej zabawy: kolorami i dźwiękami. A to wszystko podczas autorskiego przedstawienia „Świąteczne pudełko” Studia Teatralnego BLUM dla widzów najmłodszych w wieku 1,5 do ok. 8 lat.

Tytułowe „Pudełko” to zamknięta niedostępna przestrzeń, która prowokuje i budzi ciekawość. Jest jak pełen niespodzianek prezent, który chcielibyśmy jak najszybciej rozpakować.

Jednak w największym opakowaniu mieści się mniejsze, a w nim kolejne i kolejne i kolejne. Każde zaskakuje nas innym kolorem, fakturą i dźwiękiem. Każde daje pretekst do nowego działania.

Jak potoczy się zabawa wokół „choinki” pod którą Mikołaje znajdują kolejne trzy maleńkie pudełeczka? Zapraszamy na spektakl!

4.12 g.12:30 Mała Scena Sezamu: „Świąteczne pudełko” – Studio Teatralne Blum, Dom Kultury w Tarnowie Podgórnym, bilety w cenie 14 zł do kupienia na www.biletyna.pl oraz w kasach: Biuro GOK SEZAM (ul. Poznańska 96, Tarnowo Podgórne) czynne od pon. do pt. w godz. 9-15; DK w Tarnowie Podgórnym od pon. do pt. w godz. 16-20; CK Przeźmierowo od pon. do pt. w godz. 16-20.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
 
ZOBACZ TAKŻE:Boże Narodzenieteatr