Mała Księżniczka w Teatrze Muzycznym Capitol

sobota 29.05.2010 do niedziela 30.05.2010

Mała Księżniczka w Teatrze Muzycznym Capitol

Wrocławski Teatr Muzyczny CAPITOL zaprasza rodziców wraz z dziećmi na weekendowe spektakle „Małej Księżniczki” według słynnej powieści Frances Hodgson Burnett w dniach 29 i 30 maja o godz. 16.

Przed zbliżającym się tegorocznym Dniem Dziecka będziemy żegnać "Małą Księżniczkę" – legendarny spektakl Teatru Muzycznego CAPITOL. Na 29 i 30 maja planujemy pożegnanie z tytułem, czyli ostatnie przedstawienia.

Z tej okazji, a także z okazji Dnia Dziecka, mając na widowni dużo młodych i bardzo młodych widzów, w przerwie spektaklu planujemy Quiz Wiedzy o bajkowych księżniczkach i książętach.

Najbardziej kompetentne w tej dziedzinie osoby – czyli obecne na widowni dzieci – z pewnością zasługują na to, żeby ich wiedza została nagrodzona.

Nagrodami w Quizie będą m.in. bilety do wrocławskiego aquaparku i zaproszenia na "Czekoladową niedzielę" do Czekoladziarni Włodkowica 19 we Wrocławiu.

Bilety w cenie od 13 do 19 zł
można rezerwować online na wwww.teatr-capitol.pl
Teatr Muzyczny CAPITOL
ul. Piłsudskiego 67
Wrocław

{{moduly ntltresc}}

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Teatr Muzyczny Capitol we Wrocławiu

Teatr Muzyczny Capitol we Wrocławiu

Siedziba Teatru mieści się w zabytkowym obiekcie przedwojennego kinoteatru CAPITOL, wybudowanego w 1929 r. Obiekt ten, utrzymany w stylu ekspresjonizmu, był ewenementem na skalę Europy - wszystkie ówczesne przewodniki wymieniały go jako najpiękniejszy kinoteatr kontynentu …

Więcej

Adres:

ul. Marszałka Piłsudskiego 72
50-020 Wrocław


Kontakt:

71 789 04 51
sekretariat@teatr-capitol.pl
http://www.teatr-capitol.pl/
facebook

Zobacz także