Mała Gdyńska Filharmonia. Niech żyją Dęciaki!

Sala Koncertowa Portu Gdynia, ul. Rotterdamska 9 mapa

niedziela 02.10.2022

25

Mała Gdyńska Filharmonia. Baletowe opowieści z Jasiem i Małgosią

Mała Gdyńskie Filharmonia – poranki muzyczne dla dzieci w wieku do 6 lat – to projekt, który istnieje na muzycznej mapie Gdyni od sześciu lat. Został stworzony z myślą o najmłodszych melomanach. Dzięki różnorodnym i atrakcyjnym koncertom, muzykę klasyczną kocha i poznaje coraz więcej dzieci. Przez kilka lat na naszej estradzie pojawiły się niemal wszystkie grupy instrumentów, orkiestry symfoniczne, wokaliści, chóry, żywiołowi tancerze i balet.

„Niech żyją Dęciaki!”

2 października 2022, niedziela, godz. 11

Wystąpi dla Was wyjątkowy zespół Downtown Brass inspirujący się ulicznymi zespołami Nowego Orleanu oraz współcześnie działającymi brass-bandami całego świata. Wykonawcy w oryginalny sposób łączą blask instrumentów dętych z energetyczną mieszanką rytmów perkusyjnych. Downtown Brass tworzą młodzi, żywiołowi instrumentaliści, związani z trójmiejskim środowiskiem muzycznym.

Wykonawcy:
Zespół Downtown Brass w składzie: Radosław Kulesza i Piotr Urbański – trąbki, Dominik Łukaszczyk – puzon, Szymon Kowalik, Michał Sasinowski – saksofony, Beniamin Brzozowski – tuba, Nikodem Wojtkiewicz – perkusja.

 

 

 

 

 

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
centrum kultury gdynia

Gdyńskie Centrum Kultury

Centrum Kultury w Gdyni jest samorządową instytucją kultury powołaną do życia w 2004 roku. Organizuje lub współorganizuje wiele imprez kulturalnych, takich jak spektakle teatralne, koncerty, festiwale, warsztaty, odczyty poezji i wystawy. Większość z nich zostało …

Więcej

Adres:

Konsulat Kultury ul. Jana z Kolna 25, 81-354 GdyniaKontakt:

58 664 73 77
https://www.gck.gdynia.pl/dla-dzieci/artystyczny-klub-rodzica/