Weleda
Weleda Baby

Majówka w Trójmieście

📅 sobota 01.05.2010
Majówka w Trójmieście
W godz. 13.00-16.00 kolumna wymyślnych pojazdów, inspirowanych programem "Amerykański chopper", przejedzie z Gdańska do Gdyni i z powrotem.

 

Gdyńska trasa wiedzie al. Zwycięstwa, al. Marsz. Piłsudskiego (postój na parkingu przy Bulwarze Nadmorskim ok. godz. 14.00), al. Zwycięstwa, ul. Władysława IV, ul. 10 Lutego (postój ok. godz. 15.00 na Skwerze Kościuszki, gdzie będzie można zrobić zdjęcia!) i powrót do Gdańska.

 

Kolumna wyruszy spod molo w Gdańsku Brzeźnie o godz. 13.00 (zbiórka o godz. 12.00). Jechać będzie al. Jana Pawła II, ul. Czarny Dwór, ul. Dąbrowszczaków, ul. Piastowską, ul. Kapliczną, ul. Jelitkowską, ul. Bitwy pod Płowcami, ul. Grunwaldzką, ul. Powstańców Warszawy, al. Niepodległości i dalej do Gdyni. Z powrotem – al. Niepodległości, al. Grunwaldzką, ul. Kołobrzeską, al. Rzeczypospolitej, al. Jana Pawła II, do Gdańska Brzeźna.

 

Akcja związana jest z promocją najnowszej serii kultowego dla wszystkich fanów motocykli serialu „Amerykański chopper", który nadawany jest od poniedziałku do piątku o godz. 17.00 na kanale Discovery Channel. Serial opowiada o rodzinie niezwykłych mechaników, którzy produkują najbardziej nowatorskie choppery na świecie. To szósta seria cieszącego się ogromną popularnością cyklu. Widzowie będą świadkami rosnącej popularności rodzinnego warsztatu, jak również poznają kulisy wzajemnych relacji pomiędzy właścicielami Orange County Choppers i pracownikami.

źródło www.gdynia.pl

{{moduly ntltresc}}

358 ocen
4.97
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent