Majowa akcja bonova w NoVa Park

NoVa Park
📅 piątek 07.05.2021 do sobota 08.05.2021
Majowa akcja bonova w NoVa Park
W dniach 7-8 maja w godzinach 12.00-18.00 NoVa Park rozdaje bony na zakupy! Wystarczy zrobić zakupy za minimum 100 złotych, aby otrzymać voucher o wartości 20 złotych na extra shopping! Do rozdania mamy aż 300 upominków w podziękowaniu za wizytę w naszym Centrum!

Spragnieni zakupowego szaleństwa po kolejnym lockdownie? NoVa Park szykuje dla Was wiosenną edycję akcji „Doceniamy, nagradzamy”, w ramach której będziecie mogli zdobyć dodatkowe pieniądze na kolejne zakupy do wybranych sklepów Galerii!

Co zrobić, aby zgarnąć bon? W dniach 7-8 maja zrób zakupy w NoVa Park za minimum 100 złotych i ciesz się zyskiem. Bony o wartości 20 złotych będą do odebrania w Punkcie Obsługi Akcji po okazaniu dowodów zakupu. Liczba upominków ograniczona. Bony będzie można zrealizować w wybranych sklepach w dniach trwania akcji, czyli 7-8 maja. Po tym terminie bony tracą ważność. Listę sklepów biorących udział w akcji można sprawdzić na https://nova-park.pl/wydarzenia/majowa-akcja-bonova/.

„Powracamy stęsknieni za naszymi klientami! Z tej okazji w podziękowaniu za Waszą lojalność organizujemy kolejną edycję popularnej akcji ‘Doceniamy, nagradzamy’. W dniach 7-8 maja w NoVa Park każdy będzie mógł zrobić przyjemne zakupy połączone z zyskiem. Każde wydane 100 złotych to upominek w postaci bonu o wartości 200 zł na kolejne buszowanie po sklepach w naszym centrum. Weź udział w akcji i na nowo odkryj radość z zakupów!”– mówi Anna Krajczyńska, starszy specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Regulamin akcji „Doceniamy, nagradzamy” jest dostępny w Punkcie Obsługi Akcji zlokalizowanym na poziomie 0, przy windzie panoramicznej. Wydarzenie odbywa się przy zachowaniu najwyższych środków bezpieczeństwa. Więcej informacji na temat rozwiązań stosowanych w NoVa Park znajduje się na stronie internetowej https://nova-park.pl/wydarzenia/zakupy-naprawde-bezpieczne/.