Magiczny domek na drzewie

Centrum Nauki Kopernik mapa

sobota 09.07.2016

magiczny domek na drzewie

Czy znacie już pełną przygód serię z wydawnictwa Mamania autorstwa Mary Pope Osborne o Jacku i Ani, którzy podróżują w czasie i przestrzeni dzięki domkowi na drzewie? Jeżeli tak, to wiecie, że czeka na Was PRZYGODA! Jeżeli nie – koniecznie musicie ją poznać! Będzie ku temu wspaniała okazja już w najbliższą sobotę!

Zapraszamy Was na Lato Kopernika przy Centrum Nauki Kopernik, gdzie w soboty odbywać się będą pełne zabaw i wesołych aktywności warsztaty z „Magicznym domkiem na drzewie”.

Roślinożerni giganci

Start: 9 lipca | godzina 13.30 | Centrum Nauki Kopernik | Park odkrywców |

Wstęp wolny

Popołudnie z dinozaurami, nie tylko dla znawców. Będziemy próbować odróżniać dinozaury mięsożerne od roślinożernych, rozwiążemy quiz dotyczący życia w czasach prehistorycznych, oraz oddamy się twórczym działaniom przy tworzeniu własnych dinozaurów. Nie obędzie się oczywiście bez brudzenia rąk w glinie i farbach.

Chcesz wiedzieć co więcej będzie się działo tego lata?

Odwiedzaj nas w każdą sobotę lipca i sierpnia w trakcie Lata w Koperniku od godz. 13.30 w Parku Odkrywców przy Centrum Nauki Kopernik i sprawdź kalendarz wydarzeń na:

www.magicznydomeknadrzewie.pl

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Wydawnictwo Mamania książki dla dzieci i rodziców.

Wydawnictwo Mamania

Mądre książki dla rodziców. Piękne książki dla dzieci.

Wydawnictwo Mamania powstało z myślą o tych wszystkich, dla których rodzicielstwo to jedna z najważniejszych przygód życia. Narodziny dziecka to wielka zmiana, piękne momenty, ale i ogromne …

Więcej

Adres:

Grupa Wydawnicza Relacja Sp. z o.o., ul. Słowicza 27a, 02-170 Warszawa

Kontakt:

22 464 82 73
http://www.mamania.pl
facebook

Boże Narodzenie z 5.10.15.

Zobacz także