Weleda
Weleda Baby

Magiczna rękawiczka – warsztaty dla dzieci, Lublin

DDK „Węglin” Lublin
🗺 mapa
📅 sobota 21.05.2016
10 zł
Magiczna rękawiczka, Lublin

Rodzicom, dziadkom, Twoim rówieśnikom, a nawet pacynkom w teatrze lalek! Przyjdź na warsztat „Magiczna rękawiczka” i przekonaj się, że możesz pokonać trudności i osiągnąć porozumienie.

Podczas warsztatu dowiesz się jak zbudowane są lalki teatralne – pacynki i lalki „żyworękie”, a następnie samodzielnie wykonasz jedną dla siebie! Nauczysz się także podstawowych technik animacyjnych (czyli jak ruszać lalką) i zasad gry aktorskiej, abyś mógł razem z nami wymyślić i stworzyć krótką etiudę teatralną o nurtujących cię sprawach.

Warsztaty poprowadzą znani i kochani aktorzy Teatru im. H. Ch. Andersena: Konrad Biel, Bogusław Byrski i Gabriela Jaskóła.

21 maja, godz. 12.00

Warsztat dla Dzieci od lat 5 i Rodziców
Koszt udziału – 10 zł
Ilość miejsc ograniczona.
Zapisy: u.kokoszka@ddkweglin.pl

O Cyklu:

„Ważne sprawy przez zabawy” to nowa odsłona cyklu edukacyjnego „DZIECINADA”. Podczas kolejnych warsztatów najmłodsi poznają metody pokonywania trudności w relacjach z rówieśnikami i dorosłymi, dowiedzą się jak być bezpiecznym w Internecie i na drodze, dlaczego trzeba się zdrowo odżywiać i po co są prawa dziecka. Te wszystkie trudne i zasadnicze sprawy małego człowieka, nie mniej ważne niż sprawy dorosłych, Dzieci poznają przez działania manualne i zabawę. Bo DDK „Węglin” traktuje Dzieci bardzo poważnie! Kuratorką cyklu jest Urszula Kokoszka.

585 ocen
5.00
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent