Magiczna rękawiczka – warsztaty dla dzieci, Lublin

DDK „Węglin” Lublin mapa

sobota 21.05.2016

10 zł

Trudno dogadać się z rodzeństwem? Spotkała Cię przykrość ze strony kolegów lub koleżanek? Takie sytuacje zdarzają się każdemu!

Rodzicom, dziadkom, Twoim rówieśnikom, a nawet pacynkom w teatrze lalek! Przyjdź na warsztat „Magiczna rękawiczka” i przekonaj się, że możesz pokonać trudności i osiągnąć porozumienie.

Podczas warsztatu dowiesz się jak zbudowane są lalki teatralne – pacynki i lalki „żyworękie”, a następnie samodzielnie wykonasz jedną dla siebie! Nauczysz się także podstawowych technik animacyjnych (czyli jak ruszać lalką) i zasad gry aktorskiej, abyś mógł razem z nami wymyślić i stworzyć krótką etiudę teatralną o nurtujących cię sprawach.

Warsztaty poprowadzą znani i kochani aktorzy Teatru im. H. Ch. Andersena: Konrad Biel, Bogusław Byrski i Gabriela Jaskóła.

21 maja, godz. 12.00

Warsztat dla Dzieci od lat 5 i Rodziców
Koszt udziału – 10 zł
Ilość miejsc ograniczona.
Zapisy: u.kokoszka@ddkweglin.pl

O Cyklu:

„Ważne sprawy przez zabawy” to nowa odsłona cyklu edukacyjnego „DZIECINADA”. Podczas kolejnych warsztatów najmłodsi poznają metody pokonywania trudności w relacjach z rówieśnikami i dorosłymi, dowiedzą się jak być bezpiecznym w Internecie i na drodze, dlaczego trzeba się zdrowo odżywiać i po co są prawa dziecka. Te wszystkie trudne i zasadnicze sprawy małego człowieka, nie mniej ważne niż sprawy dorosłych, Dzieci poznają przez działania manualne i zabawę. Bo DDK „Węglin” traktuje Dzieci bardzo poważnie! Kuratorką cyklu jest Urszula Kokoszka.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
DDK Węglin

Dzielnicowy Dom Kultury Węglin

Jesteśmy  instytucją, która na kulturalnej mapie Lublina powstała dzięki oddolnej inicjatywie mieszkańców dzielnicy Węglin Północny. Drzwi nowej, miejskiej instytucji, oficjalnie otwarto 2 października 2011 roku. Od tamtej pory Dedek  cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem swoją bogatą …

Więcej

Adres:

ul. Judyma 2a
Lublin


Kontakt:

(81) 466 59 10
info@ddkweglin.pl
http://www.ddkweglin.pl
facebook

 
ZOBACZ TAKŻE:teatrwarsztaty