Magiczna Muzyka Disneya – koncerty w Zabrzu, Wrocławiu, Bydgoszczy, Gdyni, Poznaniu

📅 poniedziałek 25.01.2010 do środa 24.03.2010

W dwa lata po warszawskiej premierze, koncert Magiczna Muzyka Disneya wyrusza w trasę po Polsce. Spektakl będący połączeniem wykonywanej na żywo muzyki symfonicznej i najpiękniejszych filmów Disneya będzie można zobaczyć w marcu 2010 r. w kolejnych pięciu miastach.

Magiczna Muzyka Disneya to niezapomniane przeżycie zarówno dla dzieci, jak i ich rodziców. Przy dźwiękach najpiękniejszych filmowych melodii widzowie wyruszą w podróż dookoła świata na spotkanie z bohaterami takich filmów jak „Aladyn”, „Piękna i Bestia”, „Mała Syrenka”, czy „Król Lew”. Koncerty składać się będą z ośmiu suit skomponowanych specjalnie do filmów Disneya m.in. przez Alana Menkena, Bruce’a Broughtona i Jerry’ego Goldsmitha. Każdy koncert wykona zespół 60 muzyków Orkiestry Filharmonii Zabrzańskiej pod kierownictwem Sławomira Chrzanowskiego.

Po warszawskich koncertach przyszła pora na inne miasta Polski. W marcu Magiczna Muzyka Disneya zawita do Zabrza (13.03.2010), Wrocławia (14.03.2010), Bydgoszczy (20.03.2010), Gdyni (21.03.2010) i Poznania (24.03.2010).

„Po sukcesie, jaki koncert odniósł w Warszawie, postanowiliśmy dać możliwość przeżycia tej niezapomnianej przygody także najmłodszym z innych miast. Poprzez Magiczną Muzykę chcemy także pokazać, że w czasach masowej popkultury dzieciom można zaoferować coś innego oraz uczyć je wrażliwości na inną muzykę w przyjemny i przystępny dla nich sposób” – mówi Liza Sherzai z Trinity Entertainment, firmy, która jest organizatorem koncertów Magiczna Muzyka.

Bilety na koncerty można kupić w czterech kategoriach cenowych (15, 35, 50, 70 zł) na www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl, www.eventim.pl oraz w sieciach salonów EMPIK.

Więcej informacji na www.magicznekoncerty.pl