Magiczna kwiaciarnia. Premiery serii

Data wydarzenia: czwartek 09.03.2017 do sobota 25.03.2017

magiczna kwiaciarnia tajemnica za tajemnica

Odkąd pojawiła się ciocia Abigail, Violet każdą wolną chwilę spędza w jej kwiaciarni. Z zamiłowaniem uczy się pielęgnować złotożółte narcyzy i jasnoniebieskie hiacynty, a gdy nikt nie patrzy… zapoznaje się z „Magiczną księgą kwiatów”.

Dziewczynka wie, że to zakazany przedmiot, ale tylko dzięki niemu może pomóc pianistce Fiorelli i nauczycielowi Bachelorowi. Jak wielkie zamieszanie wprowadzi moc zaczarowanych roślin? Na straży jakiej tajemnicy stoją kot Lord Nelson i papuga Lady Madonna? I dlaczego przeszłość cioci jest taka zagadkowa?

Magiczna kwiaciarnia. Tajemnica za tajemnicą
seria: Magiczna kwiaciarnia
autor: Gina Mayer
tłumacz: Monika Wac
ilustrator: Joëlle Tourlonias
liczba stron: 136
format: 138×195
oprawa: miękka
kategoria wiekowa: 8+

Magiczna kwiaciarnia. Czarodziejski sposób na szczęście

I znowu cała kwiaciarnia na głowie Violet! W końcu obiecała cioci Abigail, że przypilnuje papugi Lady Madonny i kota Lorda Nelsona. Biedaczek strasznie się zamartwia, że pani złamała nogę, potykając się właśnie o niego. Trzeba się również zająć ukochanymi roślinami!

Do tego jeszcze przestroga cioci Abigail: nie zbliżać się do Magicznej księgi kwiatów. Ale jak tu dotrzymać obietnicy, gdy Dzień Sportu zbliża się wielkimi krokami, a Olli coraz bardziej wyśmiewa się z przyjaciela Violet – Zacka? Tym razem również nie obejdzie się bez czarów…

magiczna kwiaciarnia czarodziejski sposob na szczescieseria: Magiczna kwiaciarnia
autor: Gina Mayer
tłumacz: Monika Wac
ilustrator: Joëlle Tourlonias
liczba stron: 128
format: 138×195
oprawa: miękka
kategoria wiekowa: 8+

Więcej informacji o serii „Magiczna kwiaciarnia” na stronie Wydawnictwa Skrzat