Magiczna księga

środa 23.05.2012

Scena teatralna w CSW Solvay zaprasza na spektakl dla dzieci zatytuowany „Magiczna Księga”.
Spektakl opowiada historię małego króliczka, który jest bardzo nieszczęśliwy , ponieważ rodzice wymagają od niego, by czytał książki. Uważa to za stratę czasu, który mógłby spędzić na innych, ciekawszych, jego zdaniem, zajęciach.

Jest to czas, gdy nad krainą ciąży niebezpieczeństwo ze strony złego czarodzieja. Zrozpaczona czarodziejka Arielka ukrywa Magiczną Księgę Baśni przed złym czarodziejem. Gdyby Księga wpadła w jego ręce mógłby pozmieniać treść wszystkich bajek. Podczas spaceru króliczek odnajduje księgę a ponieważ strasznie się nudzi, postanawia zobaczyć, co w niej się znajduje. W trakcie czytania króliczek przenosi się do świata bajek, które po kolei z coraz większym zainteresowaniem czyta. W ten sposób poznaje historię "Dziewczynki z zapałkami", "Jasia i Małgosi" oraz "Żabiego króla". Gdy króliczek chce przeczytać następna bajkę, odnajduje go czarodziejka Arielka, która wróciła po swoją księgę. Króliczkowi ciężko jest się rozstać z Księga, ale oddaje ją czarodziejce, po czym postanawia udać się do biblioteki.

CSW Solvay – Dom Kultury Podgórze
Kraków, Ul. Zakopiańska 36,
www.solvay.krakow.pl
23 maja, godz. 17:00. Bilety 10 zł, opiekunowie gratis.  

 

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Magiczna księga

Centrum Sztuki Współczesnej "Solvay"

To miejsce gdzie promuje się kulturę i sztukę, gdzie można nauczyć się tańczyć, wykorzystywać swoje umiejętności aktorskie a także obejrzeć profesjonalny spektakl.

Więcej

Adres:

ul. Zakopiańska 62
30-418 KrakówKontakt:

tel./fax: (012) 266 98 12, (01
csw@solvay.neostrada.pl
http://www.solvay.krakow.pl