Magic Mind Museum – Muzeum Iluzji w Warszawie. Mamy zaproszenia!

📅 sobota 16.10.2021 do niedziela 24.10.2021
Magic Mind Museum – Muzeum Iluzji w Warszawie. Mamy zaproszenia!

Zastanawiałeś się kiedyś czy magia istnieje? Każdy z nas zadał sobie to pytanie przynajmniej raz w życiu. Na mapie turystycznej Warszawy pojawiło się Magic Mind Museum – Muzeum Iluzji, w którym najbardziej znany polski iluzjonista – Magik Y zdradzi sekrety największych iluzjonistów i zabierze Ciebie do świata magii!

Jedyne takie miejsce w Polsce

Warszawa, a dokładniej Plac Konesera właśnie stał się magicznym sercem Polski. Wszystko za sprawą Magic Mind Museum czyli nowoczesnego Muzeum Iluzji i jedynego Teatru Iluzji w Polsce. Podczas godzinnego doświadczenia poza poznaniem historii Sztuki Iluzji, oraz sekretów niemożliwych zjawisk, znajdziesz 80 absolutnie wyjątkowych eksponatów. Od znanych i lubianych złudzeń optycznych, przez pokój z rozszerzoną rzeczywistością, aż po
lewitacje człowieka, której dokonasz samemu! Twórcą i dyrektorem artystycznym muzeum i teatru jest najbardziej znany polski iluzjonista – Magik Y.

Więcej niż iluzje optyczne

Poza popularnym odwróconym pokojem czy pomieszczeniem z luster iluzjonista Y zadbał o całkowicie oryginalne eksponaty takie jak odtworzenie tortury wodnej Houdiniego. Czekać na Ciebie będzie też “Pokój Życzeń”, który za pomocą rozszerzonej rzeczywistości
przeniesie Cię do dżungli gdzie wejdziesz w interakcję z dzikimi zwierzętami. Wszystko w myśl zasady: Magia to technologia, której jeszcze nie znamy!

Magia na każdym kroku

Każdy skrawek Muzeum Iluzji został zaprojektowany tak aby ciągle zaskakiwać. O ściany zadbali topowi artyści, którzy dołożyli wszelkich starań żeby zachwiać pewność twojego umysłu. Już od wejścia nie będziesz wiedział gdzie jest złudzenie, a gdzie rzeczywistość.

Przyjemna historia

Tak jak mówi sam iluzjonista Y: Misją naszej działalności jest popularyzacja iluzji jako pełnoprawnej i jakościowej sztuki. Dzięki interaktywnej, wyświetlanej na ścianie osi czasu poznasz historię iluzji w łatwy do przyswojenia sposób. Dodatkowo będziesz mieć niepowtarzalną okazję zobaczyć historyczne eksponaty takie jak klucze Houdiniego, podpisaną książka Eda Marlo, a nawet oryginalny plakat Alexandra.

Magia na deskach teatru

Magic Mind Museum to również jedyny w Polsce Teatr Iluzji. Będą się w nim odbywać cykliczne pokazy Iluzji oraz wydarzenia związane z Iluzją np. Krwawa historia Iluzji – wydarzenie tylko dla dorosłych.

Zabawa dla każdego

Muzeum Iluzji i Teatr Iluzji to miejsce dla każdego, kto chce przeżyć coś niezwykłego. Wszystkie eksponaty i pokazy zadziwią od najmłodszych po najstarszych gości. Dla młodzieży zostanie stworzona Akademia Magii, w której podczas serii spotkań dzieci poznają sekrety iluzji, zjawiska naukowe lub będą uczestniczyć w warsztatach aktorskich.

Daj się zaskoczyć

Magic Mind Museum to niezapomniane miejsce, które zdecydowanie wyróżnia się na tle pozostałych atrakcji w Warszawie. Wizyta w Teatrze Iluzji to idealny pomysł na spędzenie sobotniego popołudnia z rodziną, nieoczywistą randkę lub po prostu wyjście ze znajomymi.
Muzeum Iluzji sprawi, że już nigdy nie zwątpisz w magię.

Mamy dla naszych czytelników 3 rodzinne zaproszenia (2 x rodzic + 2 x dziecko)

Aby je zdobyć, należy do czwartku 14 października przysłać zgłoszenie na adres konkurs@miastodzieci.pl. W temacie należy wpisać Iluzja, a w treści odpowiedź dlaczego właśnie do Was powinno trafić rodzinne zaproszenie do Muzeum Iluzji w Warszawie.
Na wybrane adres e-mail prześlemy informację o sposobie odbioru zaproszenia – brak maila oznacza brak wygranej.

Na zgłoszenia czekamy do 21 października.

Uwaga! Ze względu na charakter zabawy lista osób nagrodzonych nie zostanie opublikowana na stronie miastodzieci.pl. Na wybrane adresy e-mail prześlemy informację o sposobie odbioru zaproszenia – brak maila oznacza brak wygranej.