Magazyn i książki Auta 3

czwartek 15.06.2017 do piątek 30.06.2017

seria auta 3 ksiazki magazyn

Zapraszamy na tor wyścigowy i rywalizację o Puchar Złotego Tłoka. Miłośnicy warkotu silnika i spragnieni szybkich zwrotów akcji czytelnicy nie mogą tego przegapić! To lato należy do zmotoryzowanych!

W nowej serii książek przygotowanych specjalnie z okazji premiery kinowej najnowszego filmu Disney Pixar Auta 3 po raz pierwszy zobaczymy nową falę pojazdów, spotkamy się ze starymi faworytami i wraz z ulubioną przez publiczność wyścigówką nr 1 wyruszymy w niepowtarzalną podróż!

W ofercie Egmont pojawi się kilka bardzo interesujących formatów książek: historia filmowa w obszernej 64-stronicowej wersji w twardej oprawie – „Auta 3. Kocham ten film”, oraz opowiadania „Auta 3. Złota księga”.

Bogato ilustrowany przewodnik po bohaterach, nowych faktach i fascynujących miejscach akcji – „Auta 3. Przewodnik”.

Natomiast „Auta 3. Wielki zeszyt filmowy” to pozycja, która pozwoli na samodzielne ożywienie świata z najnowszego filmu za pomocą kredek i naklejek.

Warto też sięgnąć do klasycznych historii bazujących na poprzednich częściach filmu i poznać wcześniejsze przygody Zygzaka McQueena i pozostałych mieszkańców Chłodnicy Górskiej. Każdy chłopiec powinien przygotować się na ostrą jazdę i powrót do świata Aut.

Tym razem legenda sportu motorowego, Zygzak McQueen, zostaje zepchnięty na boczny tor przez nową generację ultraszybkich aut, w tym rajdowca nowej generacji – Jacksona Sztorma. Wrócić do gry pomoże mu młoda, pełna zapału mechaniczka, Cruz Ramirez, która obmyśla autorski plan zwycięstwa. Jak zawsze będzie mu także służyć ekspercką poradą Hudson „Huragan” Hornet, legenda wyścigów. I choć na swojej drodze Zygzak napotka kilka niespodziewanych zakrętów, udowodni, że zdobywca Złotego Tłoka nie poddaje się tak łatwo!

Nowe, kreatywne wydanie specjalne magazynu Auta 3. Rysunkowo również nawiązuje do animacji. W czasopiśmie czytelnicy, oprócz opowieści o szalonej wyścigówce, która nigdy się nie poddaje, znajdą wiele interesujących i kreatywnych zadań do rozwiązania, jak również mnóstwo ciekawych porad dla małych artystów. Do numeru zostaną dołączone kredki. Z takim wyposażeniem książek i magazynu każdy czytelnik będzie mógł wziąć udział w tym niesamowitym wyścigu. Czytanie nigdy nie było tak ekscytujące!

Pełną ofertę tytułów Auta 3 znajdziesz w księgarni www.Egmont.pl

Logo wydawnictwo egmont

Wydawnictwo Egmont Polska Sp. z o. o.

Egmont jest Skandynawską Grupą Medialną, powstałą w 1878 roku. Obecnie działa w ponad 20 krajach świata. Polski oddział wydawnictwa powstał w 1990 roku. Pierwszą jego publikacją był komiks ze słynnym Kaczorem Donaldem. Obecnie Egmont jest …

ul. Dzielna 60

poczta@egmont.pl