Lulek i Pulek – spektakl

Filia nr 26 (ul. Gospody 3b) mapa

piątek 07.12.2018

Lulek i Pulek - spektakl

Lulek i Pulek to dwaj krasnale, którzy w zabawny sposób wprowadzają dzieci w tajniki kulis teatralnych. Razem z dziećmi wystawiają bajkę, co staje się pretekstem do wspólnej zabawy i… edukacji teatralnej. Dzieci w przystępny sposób poznają m.in. takie pojęcia jak: reżyser, choreograf, widownia, scenografa itd. Co to będzie za bajka i co się podczas niej wydarzy? To niespodzianka nawet dla samych krasnali!

Czas trwania spektaklu to ok. 50 min. Godz. 17:00

Występują: Adam Gromadzki, Bartosz Sołtysiak / Mateusz Kaczanowski

Teatr Rozmaitości to teatr założony przez Adama Gromadzkiego w 1993 r. Jest teatrem prywatnym i ma charakter objazdowy. Na przestrzeni lat przechodził on różne transformacje organizacyjne i w r. 2007 został na nowo zarejestrowany, zaś jego pełna nazwa brzmi teraz: Teatr Rozmaitości – Adam Gromadzki.

Repertuar teatru adresowany jest głównie do dzieci i młodzieży, a przedstawienia grane są najczęściej w Trójmieście i na terenie całej Polski. Teatr był też dwukrotnie na tournée artystycznym w Kanadzie. Ostatnio w r. 2011 ze sztuką „Zło tańcem zwyciężaj” (scenariusz i reżyseria – Adam Gromadzki), którą obejrzały dzieci z Toronto, Mississauga, Hamilton, Milton, London, Kitchener, Oshawa, Scarborough, Peterborough, Cambridge i Guelph. Przedstawienie to odniosło tam ogromny sukces!

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:teatr

Zobacz także