Ludzie, miejsca, planszówki – rodzinny wieczór gier

📅 niedziela 03.12.2023
🎫 1zł
Ludzie, miejsca, planszówki – rodzinny wieczór gier
W poszukiwaniu pomysłów na aktywne i kreatywne spędzanie długich, jesienno-zimowych wieczorów zapraszamy na muzealny wieczór planszówek.

Chcecie poznać dawne gry i rozrywki? A może sprawdzić swoją zręczność, zdolność zapamiętywania czy planowania? W specjalnie przygotowanej strefie będzie można spróbować swoich sił w grach przygotowanych nie tylko przez Muzeum Miasta Łodzi. Nie zabraknie także planszówek związanych z naszym miastem i regionem łódzkim.

Wszyscy chętni, niezależnie od wieku, będą mieli niezwykłą okazję do przypomnienia, bądź nauczenia się dawnych, ponadczasowych gier i zabaw, które przynosiły radość nie tylko dzieciom.

Znajdziecie nas w Strefie Wiedzy, na poziomie -1.

Quiz Rodzinny Akademii Miasta Dzieci – ściągnij darmową grę dla całej rodziny!

Na czym polega gra? To proste! Losujesz zabawne pytania dzięki którym lepiej poznasz członków swojej rodziny lub dostajesz zadania do wykonania.

Ściągnij od nas karty podstawowe oraz dodatkowo zadania, karty dla maluchów lub nastolatków. Wydrukuj je, sklej ze sobą spód i wierzch kart, wytnij i graj! Dobrej zabawy!