Ludwik animowany – warsztaty animacji poklatkowej w Białymstoku

Centrum im. Ludwika Zamenhofa ul. Warszawska 19 15-062 Białystok mapa

sobota 16.04.2016

50 zł

Ludwik animowany - warsztaty animacji poklatkowej w Białymstoku

Zapraszamy na niezwykłą przygodę – podróż w czasie do XIX wieku oraz możliwość wzięcia udziału w prawdziwej produkcji filmowej. W roli głównej wystąpi sam Ludwik Zamenhof, reżyserii zaś podejmie się znana animatorka – Elwira Małyszko.

9, 16, 23, 30 kwietnia 2016 r., w godz. 11.00-16.00
prowadząca: Elwira Małyszko
wiek: 12-18 lat
opłata: 50 zł od osoby za cały cykl spotkań (płatne do 21.03.2016)
zapisy i informacje 85 6767367
liczba miejsc ograniczona

UWAGA: Wszyscy uczestnicy zobowiązani są do dostarczenia pisemnej zgody rodziców lub opiekunów prawnych na udział w zajęciach – do pobrania na stronie www CLZ
więcej www.centrumzamenhofa.pl

Uczestnicy będą mieli możliwość nie tylko stworzyć i ożywić XIX-wieczny Białystok, ale też nauczyć się podstawowych pojęć związanych z produkcją filmową. Samodzielnie wykonają wszystkie plany zdjęciowe, poznają zasady rządzące światem animacji, podstawy montażu i postprodukcji.

Uczestnicy będą pracować na profesjonalnym sprzęcie, m.in. będą korzystać z wieloplanu – specjalnej konstrukcji umożliwiającej animację na kilku planach równocześnie. Od ich wyobraźni i kreatywności zależeć będzie ostateczny kształt filmu.

Elwira Małyszko
absolwentka Akademii Filmu Warszawskiej Szkoły Filmowej oraz UMCS w Lublinie – wydział artystyczny, kierunek animacja i etiuda filmowa, bywa też historykiem. Laureatka Przystanku Młodzi Gazety Wyborczej w Białymstoku, nauczyciel, animator kultury. Autorka projektów edukacyjno-artystycznych m. in. „Zachodzący Białystok”, „Za siedmioma górami”, „Doświadczyć Historii”, autorka wielu filmów animowanych. Prowadzi Pracownię Animacji i Filmu w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku.

Zapraszamy!

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie

Adres:

ul. Warszawska 19
15-062 Białystok


Kontakt:

85 67 67 367
http://www.centrumzamenhofa.pl

 
ZOBACZ TAKŻE:filmwarsztaty