Weleda
Weleda Baby

Łowca na tropie owadów – spektakl teatralny

CK Zamek
🗺 mapa
📅 wtorek 30.07.2024
🎫 20zł
Łowca na tropie owadów – spektakl teatralny
Piękne i straszne, urocze i odrażające, pożyteczne i niebezpieczne…Dotychczas odkryto cztery miliony gatunków owadów, a to wciąż nie wszystkie! Ich świat pełen jest zwyczajów i doświadczeń, które nie mieszczą się w ludzkich głowach. A gdyby ruszyć za nimi tropem, stanąć z nimi oko w oko? Czy odpędzicie od stołu muchę swojej wielkości? Czy tak łatwo przyszłoby Wam zabicie komara? Czy motyl Waszego wzrostu budziłby zachwyt czy lęk?

A może zobaczycie świat złożony jak mozaikowe oczy, dostrzeżecie w komarze coś więcej niż krwiopijcę, posmakujecie życia odnóżami, nauczycie się od ćmy jak co dzień odpoczywać?

Aktorzy ubrani w zjawiskowe kostiumy wcielą się w ćmę, komara, muchę.. i poprowadzą w sensoryczny świat owadów. Wytężcie swoje zmysły: węch, dotyk, wzrok, słuch oraz… poczucie humoru. Przewodnikiem w tej przedziwnej podróży będzie Tropiciel Owadów, ekscentryczny podróżnik, entomolog-amator.

Miejcie się na baczności, bo oprowadzając po ścieżkach wiedzy często zapuszcza się on w bezdroża fantazji i niedorzeczności.
Reżyseria i scenariusz: Katarzyna Markowska
Kostiumy: Katarzyna Markowska
Występują: Katarzyna Markowska, Anna Ługowska, Agata Brzozowska- Kaźmierska, Irek Wojaczek

Dziedziniec Zamkowy / bilety: 25 zł i 20 zł (z Kartą Dużej Rodziny) / czas trwania: 60’ / wiek: 5+

364 ocen
4.98
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent