Lotnisko Chopina dla dzieci

Data wydarzenia: wtorek 01.06.2010

Lotnisko Chopina dla dzieci

Z okazji Dnia Dziecka na Lotnisku Chopina na najmłodszych pasażerów czeka wiele atrakcji. We wtorek 1 czerwca, w godzinach od 10:00 do 14:00 będzie umilać czas wszystkim dzieciom przebywającym w strefie ogólnodostępnej.

W dniu święta wszystkich dzieci, tych małych i dużych na Lotnisku Chopina pojawią się pluszowe słonice Fryderyki proponując najmłodszym pasażerom wspaniałe zabawy i szereg atrakcji. Te

z dzieci, które znajdą słonice otrzymają słodkie upominki oraz drobne nagrody rzeczowe. Gdy
6 lat temu z południowej Afryki przybyła do warszawskiego ZOO nikt nie przypuszczał, że dostarczy dzieciom i ich opiekunom tyle radości. Podczas obchodów jej 7 urodzin nadano jej imię Fryderyka – na cześć patrona lotniska Fryderyka Chopina. Od tej chwili stała się ulubienicą warszawskiego portu lotniczego.

Lotnisko Chopina oferuje dzieciom atrakcje nie tylko w dniu ich święta. W stołecznym porcie funkcjonują przyjazne maluchom Placyki Fryderyki. To zlokalizowane w strefie odlotów bezpieczne miejsca zabawy, gdzie można znaleźć wielkoformatowe zabawki, mini-domki oraz zjeżdżalnie i huśtawki. Dla znudzonych harcami na placyku dzieci, czekają w pobliżu monitory LCD, na których wyświetlane są filmy rysunkowe Disney’a. Mini krzesełka pozwalają poczuć się maluchom jak w kinie i urozmaicają czas oczekiwania na podróż.

{{moduly ntltresc}}