Lot przez tęczę w WTL!

Wrocławski Teatr Lalek mapa

sobota 05.06.2021 do niedziela 06.06.2021

25

Lot przez tęczę w WTL!

Zespół twórców nowego przedstawienia Wrocławskiego Teatru Lalek pt. LOT PRZEZ TĘCZĘ (4+) powoli zbliża się do finału swojej pracy.

5 czerwca – spotkamy się na polskiej prapremierze sztuki na podstawie bajek białoruskiego dysydenta Andreja Sannikaua. Tekst powstał podczas szesnastomiesięcznego pobytu w areszcie, do którego autor trafił z powodów politycznych. W tym czasie pisał bajki dla swojego – wówczas czteroletniego – synka Danika. Na kanwie tych historii powstał tekst „Lot przez tęczę. Bajka dla Danika”.

W spektaklu Radosława Kasiukiewicza na pierwszy plan wysuwa się opowieść o solidarności i przyjaźni, dzięki którym spełnia się wielkie, pozornie nierealne marzenie o wolności.

GRAMY: 5, 6, 11 i 13 czerwca
BILETY dostępne są TUTAJ

Prezentacja przedstawień obędzie się w zalecanym reżimie sanitarnym, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Widzów i wszystkich pracowników teatru. Zapewniamy, że robimy wszystko, żebyście byli u nas bezpieczni. Dlatego prosimy – przed przybyciem do teatru zapoznajcie się z aktualnymi zasadami bezpieczeństwa dostępnymi  >>tutaj<<

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Wrocławski Teatr Lalek

Wrocławski Teatr Lalek

Wrocławski Teatr Lalek ma w swoim repertuarze adaptacje utworów z kanonu literatury dziecięcej i młodzieżowej (m.in. powieści Astrid Lindgren i Tove Jansson) oraz najpopularniejszych baśni. Gra jednak nie tylko klasykę. Ostatnie premiery to w większości …

Więcej

Adres:

pl. Teatralny 4
50-051 Wrocław


Kontakt:

71 335 49 01
sekretariat@teatrlalek.wroclaw.pl
http://www.teatrlalek.wroclaw.pl
facebook

ZOBACZ TAKŻE:teatr