Loopy’s World świętuje 6. urodziny!

Loopy's World, Gdańsk mapa

niedziela 18.09.2016

urodziny-loopys-world

Z okazji szóstych urodzin największe na Pomorzu rodzinne centrum rozrywki zaprasza wszystkich do wspólnej zabawy. Wyjątkowe atrakcje zaplanowano na niedzielę 18 września.

Mija sześć lat od otwarcia Rodzinnego Centrum Rozrywki Loopy’s World znajdującego się w Gdańsku, przy al. Grunwaldzkiej 229, jednej z głównych arterii komunikacyjnych w mieście. Obchody jubileuszu zaplanowano na najbliższą niedzielę 18 września. Tego dnia na gości centrum czeka wiele niecodziennych atrakcji.

Podczas przyjęcia najmłodsi wezmą udział w wielu na co dzień zakazanych zabawach – będzie bitwa na poduszki, zawody polegające na jedzeniu bitej śmietany bez używania rąk, konkurs burzenia budowli z klocków, rywalizacja na najgłośniejszy krzyk, popisy szalonego klauna oraz taneczna niespodzianka. Jak na każdym przyjęciu urodzinowym nie zabraknie tortu urodzinowego i innych słodkości. Urodzinowe animacje zaczynają się o godz. 13.30 i dostępne są w ramach biletu wstępu według standardowego cennika. Dorośli opiekunowie, a także dzieci poniżej 1. i powyżej 13. roku życia, jak zawsze wchodzą do centrum za darmo.

Oprócz zabaw przewidzianych z okazji szóstego jubileuszu Loopy’s World, dobrą zabawę gwarantuje niezliczona ilość atrakcji zgromadzonych na 3000 m2 powierzchni centrum, a wśród nich m.in.:

  • wielopoziomowa konstrukcja,

  • siedem zjeżdżalni,

  • baseny z kulkami,

  • trampoliny,

  • mini ścianka wspinaczkowa,

  • tor saneczkowy,

  • budowisko, czyli strefa dużych i lekkich klocków,

  • armatki i wulkany na sprężone powietrze i wiele innych atrakcji.

Szczegółowe informacje o ofercie i plan urodzinowego przyjęcia znaleźć można na stronie internetowej: https://loopys.pl/.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Loopys world sala zabaw dla dzieci i plac zabaw.

Loopy’s World Rodzinne Centrum Zabaw - Gdańsk i Wrocław

Loopy’s World Rodzinne Centrum Zabaw – Gdańsk i Wrocław

Zastanawiasz się jak spędzić czas wolny z dziećmi?  Spragnionych świetnej zabawy zapraszamy do Loopy’s World, czyli sieci największych w Polsce placów zabaw, czynnych cały rok.

Tutaj …

Więcej

Adres:

Gdańsk: Al. Grunwaldzka 229,
Wtocław: Park Handlowy Bielany, ul. Czekoladowa 20, 55-040 Kobierzyce


Kontakt:

Gdańsk: + 48 58 347 73 10; Wrocław +48 71 793 42 92-93
gdansk@loopys.pl; wroclaw@loopys.pl
http://www.loopysworld.com

Zobacz także