Logopedia dla maluszków

ul. Bartoka 24/U2 mapa

środa 11.04.2018 do poniedziałek 30.04.2018

Logopedia dla maluszków

Poradnia Neologopedia zaprasza na zajęcia logopedyczne dla dzieci w wieku przedszkolnym, a nawet młodsze.

Stymulacja rozwoju mowy to zajęcia logopedyczne dla maluszków między drugim a trzecim rokiem życia, których mowa rozwija się z opóźnieniem. Jeżeli  dwulatek mówi zaledwie kilka prostych słów (wg. normy powinien mówić około 200 słów i zdania dwuwyrazowe), używa wyrazów dźwiękonaśladowczych, mówi we własnym języku lub komunikuje się gestem oznacza to, że czas zaczerpnąć porady logopedy. W poradni rozwijamy mowę dziecka poprzez zabawę, ćwiczenia słuchowe i artykulacyjne, razem z Rodzicami wprowadzamy zmiany, które pobudzają rozwój mowy.

W Neologopedii diagnozujemy i rozwiązujemy  problemy dzieci całościowo. W poradni można skorzystać z porad psychologa dziecięcego, pedagoga, oligofrenopedagoga, logopedów o różnych specjalizacjach, a także dietetyka.   

Serdecznie zapraszamy. Więcej informacji telefonicznie: 570 11 24 22 oraz na stronie www.neologopedia.pl

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
neologopedia grafomotoryka

Neologopedia Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna

NEOLOGOPEDIA jest Niepubliczną Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną w Łodzi, której misją jest komplementarne wspomaganie rozwoju i edukacji dzieci. Dzięki holistycznym metodom doskonalimy i rozwijamy potencjał tkwiący w każdym dziecku, ze szczególnym uwzględnieniem szeroko rozumianych kompetencji szkolnych. Pomagamy …

Więcej

Adres:

ul. Beli Bartoka 24/U2
Łódź-Widzew


Kontakt:

570 11 24 22
kontakt@neologopedia.pl
http://www.neologopedia.pl