Lodowisko z torem do curlingu w Holiday Inn Warszawa Józefów

Holiday Inn Warszawa Józefów mapa

czwartek 01.12.2016

nowa inwestycja w Holiday Inn Józefów

01 grudnia br. na terenie hotelu Holiday Inn Warszawa Józefów **** nastąpi otwarcie nowej inwestycji – lodowiska z torem do curlingu i wypożyczalnią łyżew. Lodowisko będzie ogólnodostępne.

Hotel Holiday Inn w Józefowie zaprasza do korzystania z nowej atrakcji gości hotelowych, okolicznych mieszkańców (dorosłych i dzieci), jak również firmy, szkoły oraz organizatorów zimowisk i akcji Zima w mieście.

Firmy i grupy zorganizowane będą mogły wynająć obiekt (300 m2) na wyłączność i skorzystać z toru do curlingu. Lodowisku będzie towarzyszyć specjalna oprawa (muzyka, oświetlenie) wraz z zimową odsłoną Grill House.

Holiday Inn Warszawa Józefów to 4 – gwiazdkowy hotel konferencyjno – wypoczynkowy należący do międzynarodowej sieci InterContinental Hotels Group (IHG). Hotel znajduje się na 11 ha terenu zielonego w podwarszawskim Józefowie. Dysponuje zapleczem konferencyjnym, piknikowym do 2000 osób oraz obiektami rekreacyjnymi, m.in.: park linowy, golf, basen czy lodowisko. Jest jednym z najlepszych hoteli sieciowych w Polsce dla rodzin z dziećmi, co potwierdza otrzymana z 100% punktacją statuetka VIII edycji kampanii Hotelu Przyjaznego Rodzinie (październik, 2016).

Więcej informacji (cennik, godziny otwarcia): www.holiday.aquila.pl

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Holiday Inn Warszawa Józefów

Holiday Inn Warszawa Józefów ****

Jeżeli marzy Ci się krótki wyjazd za miasto, odwiedź hotel Holiday Inn w podwarszawskim Józefowie. Wybór tego 4 - gwiazdkowy obiektu należącego do międzynarodowej sieci InterContinental Hotels Group to gwarancja komfortu i miłych wspomnień. W Holiday …

Więcej

Adres:

ul. Telimeny 1
05 - 420 Józefów


Kontakt:

22 77 83 000
recepcja@holiday.aquila.pl
http://www.holiday.aquila.pl

ZOBACZ TAKŻE:łyżwysportowozima