Literołaki – gra edukacyjna dla dzieci

📅 środa 16.09.2020 do środa 30.09.2020
Literołaki - gra edukacyjna dla dzieci
Uuu! Łaknące liter LITEROŁAKI wypełzły na ulice i szukają swojego ulubionego pożywienia – smakowitych samogłosek i tłuściutkich spółgłosek. Obudź w sobie LITEROŁAKA i zdobądź, jak najwięcej literek, żeby zaspokoić swój głód!

Miasto na W? Zwierzę z E w środku? A może rzecz, która kończy się na T? Wykaż się refleksem oraz bystrością umysłu i podaj odpowiedź przed swoimi rywalami!

Za proste? Gra zawiera również wariant zaawansowany dla starszych graczy, w którym liczba kluczowych liter zwiększa się do 5! Czy zdążysz wymyślić słowo, które pasuje do kategorii „roślina” i ma w sobie K, Ł, C, N i O*, zanim zrobią to inne LITEROŁAKI?

* słonecznik

Gracze wcielają się w tytułowe literołaki, które są bardzo głodne i mają ogromny apetyt na literki i zbudowane z nich słowa. Rozgrywka polega na losowaniu kart kategorii, warunków oraz żetonów z literkami, a następnie na znalezieniu pasującego do nich słowa. Wygrywa gracz, który zdobędzie pięć literek. W pudełku znajdują się warianty zaawansowany oraz wariant solo, a także minigra Literołakowe łowy.

Quiz Rodzinny Akademii Miasta Dzieci – ściągnij darmową grę dla całej rodziny!

Na czym polega gra? To proste! Losujesz zabawne pytania dzięki którym lepiej poznasz członków swojej rodziny lub dostajesz zadania do wykonania.

Ściągnij od nas karty podstawowe oraz dodatkowo zadania, karty dla maluchów lub nastolatków. Wydrukuj je, sklej ze sobą spód i wierzch kart, wytnij i graj! Dobrej zabawy!

· szybka i dynamiczna rozgrywka,
· gracze wzbogacają swoje słownictwo,
· ważny jest refleks i zdolność szybkiego kojarzenia różnych rzeczy,· można grać solo albo w towarzystwie.

Format: 130x200x35
Oprawa: pudełko