Literołaki – gra edukacyjna dla dzieci

środa 16.09.2020 do środa 30.09.2020

Literołaki - gra edukacyjna dla dzieci

Uuu! Łaknące liter LITEROŁAKI wypełzły na ulice i szukają swojego ulubionego pożywienia – smakowitych samogłosek i tłuściutkich spółgłosek. Obudź w sobie LITEROŁAKA i zdobądź, jak najwięcej literek, żeby zaspokoić swój głód!

Miasto na W? Zwierzę z E w środku? A może rzecz, która kończy się na T? Wykaż się refleksem oraz bystrością umysłu i podaj odpowiedź przed swoimi rywalami!

Za proste? Gra zawiera również wariant zaawansowany dla starszych graczy, w którym liczba kluczowych liter zwiększa się do 5! Czy zdążysz wymyślić słowo, które pasuje do kategorii „roślina” i ma w sobie K, Ł, C, N i O*, zanim zrobią to inne LITEROŁAKI?

* słonecznik

Gracze wcielają się w tytułowe literołaki, które są bardzo głodne i mają ogromny apetyt na literki i zbudowane z nich słowa. Rozgrywka polega na losowaniu kart kategorii, warunków oraz żetonów z literkami, a następnie na znalezieniu pasującego do nich słowa. Wygrywa gracz, który zdobędzie pięć literek. W pudełku znajdują się warianty zaawansowany oraz wariant solo, a także minigra Literołakowe łowy.

· szybka i dynamiczna rozgrywka,
· gracze wzbogacają swoje słownictwo,
· ważny jest refleks i zdolność szybkiego kojarzenia różnych rzeczy,· można grać solo albo w towarzystwie.

Format: 130x200x35
Oprawa: pudełko
Data premiery: 2020-09-16

Wydawnictwo Zielona Sowa

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie