Listopadowa Sztuka Bajek

ARS, ul. Św. Tomasza 11 mapa

sobota 26.11.2016 do niedziela 27.11.2016

10-12 zł

listopadowa sztuka bajek

W kinie ARS na ul. św. Tomasza 11 trwa w najlepsze weekendowy cykl filmów i bajek dla dzieci! Na seanse przeznaczone dla naszych najmłodszych widzów zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę w godzinach południowych.

Soboty (5.11, 12.11), godz. 12:00 – „Za niebieskimi drzwiami”

Soboty (19.11, 26.11), godz. 12:00 – „Mój przyjaciel smok”

Niedziele, godz. 12:00 – „Bajki okiem malucha” + zabawy z animatorem

Listopadowe soboty:

Za niebieskimi drzwiami (90′) – wszystkie bilety w cenie 12 zł!

Opis: Film „Za niebieskimi drzwiami” zabiera widzów w niezwykłą podróż. Jest w nim wszystko, co kochają dzieci – ciekawi bohaterowie, tajemnicze potwory i nowi przyjaciele: magiczne kolorowe ptaki. Opowiada o tym, co się dzieje, gdy zamykasz oczy i zasypiasz… Magiczne drzwi prowadzą do świata we śnie. Tak realnego, że można w nim zamieszkać, tak ekscytującego, że chce się go poznawać i tak tajemniczego, że można się go bać.

Mój przyjaciel smok (102′) – wszystkie bilety w cenie 12 zł!

moj-przyjaciel-smok-1

Opis: Pan Meacham, miejscowy rzeźbiarz, od lat bawi dzieciarnię opowieściami o złowrogim smoku zamieszkującym lasy zachodniego wybrzeża Ameryki. Jego córka Grace, która jest leśnikiem, uważa je za najzwyklejsze bajki…dopóki nie poznaje małego Pete’a. Ten dziesięciolatek twierdzi, że mieszka w lesie sam, bez rodziny, jedynie z tajemniczym przyjacielem o imieniu Elliott. I z tego co mówi chłopiec, jego niezwykły towarzysz przypomina smoka z opowiadań Pana Meachama. Grace postanawia dowiedzieć się skąd wziął się Pete, gdzie jest jego dom i jaka jest prawda o smoku. Stopniowo zdobywa zaufanie Pete’a i uzmysławia mu, że istnieje świat poza lasem.

Listopadowe niedziele:

Bajki okiem malucha + zabawy z animatorem (60′) – wszystkie bilety w cenie 10 zł!

Opis: Pokazy składają się z różnych serii, m.in.: Pan Toti, Tata Lew, Andzia, Janosik, Król Maciuś Pierwszy. Poszczególne odcinki podzielone są w tematyczne zestawy. Ekranizacje powstały na podstawie popularnych książek dla dzieci. Zawierają wiele elementów edukacyjnych i poznawczych.

 

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:bajkafilmpatronat