Listopadowa odsłona Ladies Night

czwartek 29.11.2012

Już 29 listopada startuje kolejna odsłona Ladies Night. Tym razem będzie elektryzująco, kobieco i w hollywoodzkim stylu!

Na wszystkie panie – oprócz niespodzianek i prezentów – czeka również przedpremierowy pokaz filmu "Żądze i pieniądze”. Listopad jeszcze nigdy nie był tak gorący. Przyjdź już w czwartek, 29 listopada i przekonaj się, czego tak naprawdę pragną kobiety!
 
Wieczór pełen przyjemności, rozpieszczania i świetnej zabawy – w towarzystwie hollywoodzkich gwiazd – rozpocznie się już 29 listopada, o godzinie 19:30 w Cinema City Galeria Kazimierz i Cinema City Bonarka. Na uczestniczki listopadowej odsłony Ladies Night czekają praktyczne porady z zakresu urody i pielęgnacji oraz to, co kobiety kochają najbardziej, czyli prawdziwa góra prezentów! Zarezerwuj już dziś ostatni czwartek listopada i przyjdź na prawdziwie kobiecy wieczór do Cinema City.
 
Specjalnie dla wszystkich Pań – biorących udział w listopadowym Ladies Night – Cinema City przygotowało niezwykłą filmową niespodziankę. Na tydzień przed oficjalną polską premierą na ekranach kin Cinema City zagości błyskotliwa komedia kryminalna „Żądze i pieniądze”. O dobry humor uczestniczek Ladies Night zadbają m.in. Bruce Willis, Catherine Zeta Jones, Joshua Jackson oraz Rebecca Hall.
 
Partnerami listopadowej odsłony Ladies Night są: Oriflame, Sante, Kosmet Rokita, Mola, Somat, Persil, Joker Cydr, Viva Box, Nivea, Hortex, Opel Mokka, DAX  oraz Chicco.
 
Prawdziwe święto kobiet już 29 listopada o godzinie 19.30 w w Cinema City Galeria Kazimierz i Cinema City Bonarka

 

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Cinema City Galeria Kazimierz

Kino Cinema City Galeria Kazimierz

Cinema City – Poczuj magię kina! Nowe premiery, nietuzinkowe kino, wygodne fotele i atrakcje dla Kinomaniaków. Twój najlepszy sposób na film!

Więcej

Adres:

ul. Podgórska 34
31-536 Kraków


Kontakt:

rezerwacja: (12) 254 54 54,
kazimierz@cinema-city.pl, rezerwacje.kazimierz@cinema-city.pl
http://www.cinema-city.pl
facebook