Lipcowe poranki filmowe z pociągiem Tomkiem

Multikino mapa

sobota 30.07.2016 do niedziela 31.07.2016

silver screen poranki lipiec Tomek

Wsiąść do pociągu… nie byle jakiego! Wszystkie dzieciaki zapraszamy na kontynuacje wyjątkowej podróży z lokomotywką Tomkiem i jego przyjaciółmi. Wesoła gromada zadba o to, by każdy z najmłodszych widzów był zadowolony z niezwykłej przejażdżki. Lipcowe Poranki z dwoma filmami o przygodach Tomka i jego przyjaciół wjeżdżają do Multikina w każdy weekend punktualnie o 10:30!

lipcowe soboty i niedziele
godz. 10.30

Dwa filmy o przygodach Tomka, uwielbianej przez dzieciaki ciuchci, wracają na ekrany Multikina!

Poranki o 10.30 to pokazy bajek adresowane do dzieci powyżej 2. roku życia. Są one doskonałą formą spędzania wolnego czasu. Dzieci mają możliwość obejrzenia swoich ulubionych bohaterów na wielkim ekranie oraz dodatkowo w wybranych kinach skorzystać z licznych atrakcji.

W lipcu o 10.30 Multikino zaprasza do świata podróży i lokomotyw. Na uczestników pokazów będzie czekał „Tomek i Przyjaciele”:
• „Tomek i Przyjaciele: Dzień Diesli” (każda sobota lipca o godz. 10:30)
• „Tomek i Przyjaciele: Wielkie Odkrycie” (każda niedziela lipca o godz. 10:30)

OPISY FILMÓW:

„Tomek i Przyjaciele: Dzień Diesli”
Dzisiaj odbędzie się Festiwal Latawców. Zadaniem Tomka jest odebranie z portu pucharu dla zwycięzcy festiwalu. Po odbiorze przesyłki lokomotywa rusza w drogę. Na wzgórzu zauważa, że wnuki Grubego Zawiadowcy – Stefcio Szyneczka i Brydzia Szyneczka, puszczają na polu latawiec. Nagle zaczyna wiać silny wiatr, a latawiec ucieka… Tomek przez cały dzień próbuje go złapać. W końcu prosi o pomoc Edka, Piotrusia, Emilkę i Karola. Wszystkie lokomotywy szukają go po całej wyspie, a latawiec ostatecznie ląduje na jednym z semaforów. Tomek zabiera rodzeństwo na festiwal, a ich latawiec go wygrywa.

„Tomek i Przyjaciele: Wielkie Odkrycie”
Tomek odkrywa dawno opuszczone miasteczko Wielkie Wodnikowo. Gruby Zawiadowca ogłasza, że nowo odkryte miasteczko zostanie odnowione na uroczysty Dzień Wyspy Sodor. Każdej lokomotywie przydzielone są nowe pilne zadania do wykonania. Tomek ma nadzorować wszystkie prace. Nowy parowóz przybywa, żeby pomóc w odnawianiu. Staś, który zastąpi Tomka w jego stałych obowiązkach, jest dużo większy i silniejszy od innych. Tomek czuje, że jego pozycja jako Lokomotywy Nr 1 Wyspy Sodor jest zagrożona. Postanawia, więc zrobić Stasiowi psikusa.

Lipcowe Poranki o 10.30 odbędą się w wybranych kinach sieci Multikino:

Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Jaworzno, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lubin, Poznań Malta, Poznań 51, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Wola, Włocławek, Wrocław Arkady, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze, Łódź Silver Screen.

Bilety w cenie 12,00 zł / 13,50 zł / 15,00 zł (w zależności od regionu) można nabyć we wszystkich kasach biletowych kin sieci Multikino i Silver Screen oraz na stronie.

„Poranki” i oferta dla Przedszkoli
W tygodniu, od poniedziałku do piątku, istnieje możliwość zorganizowana pokazów dla grup przedszkolnych w ramach projektu „Moja Pierwsza Wizyta w Kinie” (minimalna grupa to 15 dzieci). Szczegóły tutaj.

multikino logo płaskie

Multikino

Multikino jest pierwszym operatorem, który w 1998 roku uruchomił w Polsce kino wieloekranowe (multipleks). Od tego czasu Multikino wyznacza najwyższe standardy w budowie i prowadzeniu kin. Multikino jest operatorem 33 kin w 27 miastach Polski …

Multikino Bydgoszcz; Multikino Czechowice-Dziedzice ; Multikino Elbląg Ogrody; Multikino Gdańsk; Multikino Gdynia; Multikino Jaworzno; Multikino Katowice; Multikino Kielce; Multikino Koszalin; Multikino Kraków; Multikino Lublin ; Multikino Olsztyn; Multikino Poznań 51; Multikino Poznań Malta; Multikino Poznań Stary Browar; Multikino Radom; Multikino Rumia; Multikino Rybnik ; Multikino Rzeszów ; Multikino Słupsk; Multikino Sopot; Multikino Szczecin ; Multikino Tychy; Multikino Warszawa Targówek; Multikino Warszawa Ursynów; Multikino Warszawa Wola; Multikino Warszawa Złote Tarasy; Multikino Włocławek; Multikino Wrocław Arkady; Multikino Wrocław Pasaż; Multikino Zabrze; Multikino Zgorzelec; Silver Screen Łódź;