Libero Katowice zaprasza na ferie pełne świetnej zabawy. Bezpłatne atrakcje!

Libero Katowice mapa

poniedziałek 13.01.2020 do sobota 25.01.2020

Libero Katowice zaprasza na ferie pełne świetnej zabawy. Bezpłatne atrakcje!

Ferie na Śląsku ruszają już w ten weekend. Dla wszystkich, którzy spędzą ten czas w mieście, Libero Katowice przygotowało masę zimowych atrakcji: dwie gorące imprezy na lodzie w towarzystwie gwiazd, cowieczorne Disco Lodowisko, strefę symulatorów sportów zimowych, a dla najmłodszych – animacje, konkursy oraz naukę jazdy na łyżwach z Kubusiem. Pierwsze lody na lodowisku w Libero Katowice można przełamać już w sobotę, 11 stycznia.

Chcemy, żeby najbliższe dwa tygodnie były nie tylko wolne od szkoły i obowiązków, ale przede wszystkim wolne od nudy. Dlatego poza stałymi elementami naszego programu atrakcji, jakimi są kino, kręgle, bilard czy sala zabaw dla dzieci, w te ferie stawiamy na ruch i dobrą zabawę na naszym zadaszonym lodowisku. Zaplanowaliśmy na lodzie mnóstwo aktywności, więc niezależnie od metryki, każdy znajdzie w naszym programie coś dla siebie. A pod dachem, na rozgrzewkę przed prawdziwymi sportowymi zmaganiami, mamy prawdziwą niespodziankę dla fanów gier – zdradza Iwo Knopik, Marketing Manager Libero Katowice.

Mocne otwarcie ferii w Libero Katowice już w tę sobotę, 11 stycznia w godzinach 18:00-22:00. Imprezę na lodowisku pod hasłem „Lodołamacz” poprowadzi młoda gwiazda seriali i programów telewizyjnych, aktor Adam Zdrójkowski. Świetna zabawa i fajne selfie gwarantowane.

Taneczny nastrój na lodzie podgrzewać będzie cowieczorne „Disco Lodowisko” – łyżwiarska dyskoteka z DJ-em na żywo, czynna codziennie w okresie ferii w godzinach 18:00-22:00.

Dla maluchów od poniedziałku do piątku od 10:00 do 14:00 otworzy się Łyżwiarska Szkółka Kubusia, czyli nauka jazdy na łyżwach z profesjonalnym instruktorem. O tej samej porze w weekendy nie tylko dzieci, ale i rodzice będą mogli wypróbować swoje łyżwiarskie umiejętności i wziąć udział w animacjach, konkursach i zabawach na lodowisku w strefie rodzinnej.

Poza lodowiskiem też nie zabraknie atrakcji. Dla graczy na scenie w Libero Katowice (poziom 0) powstanie specjalnie przygotowana Strefa Sportów Zimowych, czynna codziennie w godzinach otwarcia centrum. Będzie można spróbować swoich sił w skokach narciarskich, slalomie, hokeju i wielu innych dyscyplinach zimowych na konsolach i w symulatorach.

W sobotę 25. stycznia w godzinach 17:00-21:00 zaplanowano pożegnalne party na finał ferii. Szaloną karnawałową imprezę w klimacie disco na lodzie poprowadzi Jankes z ESKA TV. Każdy łyżwiarz, który weźmie udział w zabawie i pojawi się na lodowisku w ciekawym przebraniu, będzie miał szansę na nagrodę – podwójny bilet do kina!

Wstęp na wszystkie atrakcje jest wolny, a poza programem wydarzeń z lodowiska również będzie można korzystać bezpłatnie – codziennie w godz. 10:00-22:00.

Szczegółowy program wydarzeń dostępny na  www.liberokatowice.pl

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:sportowozima