Lew, czarownica i stara szafa – balet

Elektronowa 1010, Warszawa, mapa

niedziela 12.06.2016

Balet dla dzieci bezpłatny

W niedzielę, 12 czerwca 2016 o godz. 19.00 na Elektronowej 10 w Warszawie wystąpi amerykańska grupa baletowa Ballet Excelsior. Tancerze pokażą inscenizację pierwszej części Opowieści z Narni C. S. Lewisa.

„Lew, czarownica i stara szafa” Baletu Excelsior to wzruszające wykonanie znanej baśni, która przekracza bariery językowe. Tancerze zabiorą nas we wspaniałą muzyczną podróż do krainy Narni, gdzie spotkamy się z czwórką bohaterów: Łucją, Zuzanną, Edmundem i Piotrem, z faunem Tumnusem, złą Czarownicą i wspaniałym Aslanem. Poznamy historię Edmunda, który ulega pokusie Czarownicy i będziemy świadkami ofiary Aslana, która przynosi chłopcu ratunek. Posłuchamy też przesłania wielkiego Lwa, który przygotowuje dzieci do panowania w Jego królestwie i do walki ze złem.

Brzmi znajomo? Przyjdź i zobacz sam!

WSTĘP WOLNY!

Ballet Excelsior of Houston to zespół, w którym lata treningu łączą się z ogromnym sercem i oddaniem dla tańca. Od 2003 artyści występowali na deskach teatrów w Stanach Zjednoczonych, Australii, Rosji, Polsce, Grecji, Bułgarii, Chinach i Japonii, a ich warszawski występ jest elementem tegorocznej trasy obejmującej Polskę, Austrię i Czechy.

Więcej informacji:

www: http://www.schpolnoc.pl/balet-excelsior.html

FB: http://bit.ly/1WQAdZW

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:teatr

Boże Narodzenie z 5.10.15.

Zobacz także