Letnie plenery artystyczne w Łucznicy – zapisy

Łucznica mapa

niedziela 17.07.2016 do niedziela 31.07.2016

Od 24 lat organizujemy letnie plenery malarskie dla dzieci od 8 lat, młodzieży i dorosłych. Plener jest doskonałą okazją do rozwijania umiejętności twórczych w każdym wieku i na każdym etapie nauki.

Intensywna praca twórcza w otoczeniu przyrody i osób o podobnych zainteresowaniach sprzyja poszukiwaniom artystycznym i wypracowaniu własnych środków wyrazu. Malownicze położenie zespołu pałacowo – parkowego w Łucznicy, w bliskości przyrody parku krajobrazowego sprawia, że plener jest wyjątkową formą wypoczynku.

Plenery prowadzi Teresa Starzec, malarka i dyrektor Fundacji Atelier wraz ze sprawdzoną kadrą artystów-pedagogów. Zapewniamy wszystkie materiały plastyczne – bez ograniczeń, komfortowe warunki pobytu i pracy oraz całodzienne wyżywienie.

Terminy plenerów: 24 lipca (niedziela) – 30 lipca (sobota) 2016

31 lipca (niedziela) – 6 sierpnia (sobota) 2016

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Letnie plenery artystyczne w Łucznicy – zapisy

Atelier Foksal

Została założona w 1991 roku przez Teresę Starzec i Andrzeja Bielawskiego. Naszym celem jest prowadzenie i wspieranie edukacji i twórczości plastycznej, tworzenie środowiska umożliwiającego aktywne uczestnictwo w sztuce dzieci, młodzieży i dorosłych. Organizujemy naukę rysunku, …

Więcej

Adres:

ul. Foksal 11
Warszawa


Kontakt:

22 826 88 13; 826 95 89
fundacja@atelier.org.pl
http://www.atelier.org.pl