Dzień Dziecka w Multikinie
UD

Letnia Szkoła Ratownictwa dla dzieci

Gdańśk
🗺 mapa
📅 niedziela 17.07.2016 do sobota 20.08.2016
LETNIA SZKOŁA RATOWNICTWA (3)

Każdy, kto przez chwilę chce poczuć się jak ratownik wodny, będzie miał okazję zapoznać się z podstawowymi technikami ratownictwa oraz udzielania pierwszej pomocy w naszej Letniej Szkole Ratownictwa na plaży w Brzeźnie.

Zadaniem Szkoły jest przybliżenie zainteresowanym idei ratownictwa wodnego i bezpiecznej kąpieli. W ramach zajęć instruktorzy zaprezentują pokazy ratownictwa z użyciem profesjonalnego sprzętu ratowniczego, będzie można także poprawić technikę pływania dzięki zajęciom w wodzie. Lekcje będą prowadzone na kąpielisku Molo Gdańsk Brzeźno przez doświadczonych ratowników, kadrę instruktorów WOPR oraz trenerów pływania w każdą wakacyjną sobotę od 10:30 do 11:30.

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci i młodzieży w wieku od 8 do 16 lat. Można w nich wziąć udział jednorazowo lub cyklicznie. Każdy uczestnik zajęć otrzyma dyplom potwierdzający ukończenie Letniej Szkoły Ratownictwa.

Zapisy drogą mailową: kapieliska@mosir.gda.pl.

Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

Projekt organizowany we współpracy z Miejskim WOPR w Gdańsku oraz Wydziałem Rozwoju Społecznego Urzędu Miejskiego w Gdańsku.

175 ocen
4.96
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent