Letnia Szkoła Ratownictwa dla dzieci

Gdańśk mapa

niedziela 17.07.2016 do sobota 20.08.2016

LETNIA SZKOŁA RATOWNICTWA (3)

Każdy, kto przez chwilę chce poczuć się jak ratownik wodny, będzie miał okazję zapoznać się z podstawowymi technikami ratownictwa oraz udzielania pierwszej pomocy w naszej Letniej Szkole Ratownictwa na plaży w Brzeźnie.

Zadaniem Szkoły jest przybliżenie zainteresowanym idei ratownictwa wodnego i bezpiecznej kąpieli. W ramach zajęć instruktorzy zaprezentują pokazy ratownictwa z użyciem profesjonalnego sprzętu ratowniczego, będzie można także poprawić technikę pływania dzięki zajęciom w wodzie. Lekcje będą prowadzone na kąpielisku Molo Gdańsk Brzeźno przez doświadczonych ratowników, kadrę instruktorów WOPR oraz trenerów pływania w każdą wakacyjną sobotę od 10:30 do 11:30.

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci i młodzieży w wieku od 8 do 16 lat. Można w nich wziąć udział jednorazowo lub cyklicznie. Każdy uczestnik zajęć otrzyma dyplom potwierdzający ukończenie Letniej Szkoły Ratownictwa.

Zapisy drogą mailową: kapieliska@mosir.gda.pl.

Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

Projekt organizowany we współpracy z Miejskim WOPR w Gdańsku oraz Wydziałem Rozwoju Społecznego Urzędu Miejskiego w Gdańsku.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gdańsku

Przedmiotem działania MOSiR-u jest upowszechnianie i rozwój kultury fizycznej, sportu, rekreacji, turystyki oraz zdrowia i sprawności ruchowej wśród mieszkańców Gdańska.

MOSiR organizuje imprezy o charakterze sportowym, rekreacyjnym i turystycznym.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gdańsku administruje …

Więcej

Adres:

ul. Traugutta 29
80-221 Gdańsk - Wrzeszcz
Kontakt:

tel. +48 058 524-34-73
biuro@mosir.gda.pl
http://www.mosir.gda.pl
facebook

ZOBACZ TAKŻE:latoopiekawakacje

Zobacz także