Lepienie z masy solnej w Ogrodzie Powszechnym

Teatr Powszechny im. Zygmunta Hübnera, ul. Jana Zamoyskiego, Warszawa
📅 czwartek 23.06.2016
Ogród Powszechny
Uwaga! Będziemy się brudzić!!! Naturalne barwniki typu kurkuma, burak, czy czerwona kapusta trudno się spierają! Prosimy o odpowiedni strój ochronny!

prowadzenie:
Małgorzata Gyra Rusińska – z wykształcenia antropolog kultury, Pasjonatka zieleni i inteligentnego ruchu w duchu Body Control Pilates.

———–

Organizatorzy: Teatr Powszechny im. Zygmunta Hübnera, Fundacja Strefa WolnoSłowa, Miasto Stołeczne Warszawa, Goethe-Institut

Ogród Powszechny jest finansowany ze środków Biura Kultury M.ST, Warszawy oraz przez Goethe-Institut

Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Miasta Stołecznego Warszawy w ramach Zintegrowanego Programu Rewitalizacji m.st. Warszawy do 2022 roku.

Ogród Powszechny to projekt w ramach polsko-niemieckiego roku jubileuszowego 2016 ŚWIĘTUJEMY! zorganizowanego przez Goethe-Institut i Ambasadę Niemiec z okazji 25-lecia traktatu o dobrym sąsiedztwie i przyjaznej współpracy.