Lepienie z masy solnej w Ogrodzie Powszechnym

Teatr Powszechny im. Zygmunta Hübnera, ul. Jana Zamoyskiego, Warszawa mapa

czwartek 23.06.2016

Ogród Powszechny

W najbliższy czwartek, w Dzień Taty, zapraszamy rodziców z dziećmi na wspólne lepienie z masy solnej w naszym wspólnym Ogrodzie.

Uwaga! Będziemy się brudzić!!! Naturalne barwniki typu kurkuma, burak, czy czerwona kapusta trudno się spierają! Prosimy o odpowiedni strój ochronny!

prowadzenie:
Małgorzata Gyra Rusińska – z wykształcenia antropolog kultury, Pasjonatka zieleni i inteligentnego ruchu w duchu Body Control Pilates.

———–

Organizatorzy: Teatr Powszechny im. Zygmunta Hübnera, Fundacja Strefa WolnoSłowa, Miasto Stołeczne Warszawa, Goethe-Institut

Ogród Powszechny jest finansowany ze środków Biura Kultury M.ST, Warszawy oraz przez Goethe-Institut

Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Miasta Stołecznego Warszawy w ramach Zintegrowanego Programu Rewitalizacji m.st. Warszawy do 2022 roku.

Ogród Powszechny to projekt w ramach polsko-niemieckiego roku jubileuszowego 2016 ŚWIĘTUJEMY! zorganizowanego przez Goethe-Institut i Ambasadę Niemiec z okazji 25-lecia traktatu o dobrym sąsiedztwie i przyjaznej współpracy.

teatr powszechny logo

Teatr Powszechny

Scena przy ulicy Legionów (niegdyś 11 Listopada) zaczęła działać pod szyldem Teatr Powszechny w maju 1945 roku. Swoją działalność zainaugurowała premierą sztuki Wsiewołoda Iwanowa Partyzant. Od lipca 1945 roku scena zmieniła nazwę na Teatr Powszechny …

ul. Legionów 21,