UD

Leniwa niedziela z książką: Warsztaty rysunkowe z Piotrem Nowackim

Fotoplastikon
🗺 mapa
📅 niedziela 12.02.2023
Leniwa niedziela z książką: spotkanie i warsztaty z Anną Skowrońską
Zapraszamy na warsztaty rysunkowe z Piotrem Nowackim wokół serii komiksowej „Nieustraszeni Łowcy Strachów”. Autor komiksów zapozna z tajnikami tworzenia opowieści rysunkowych oraz zaprosi do kreatywnych zabaw z ołówkami, cienkopisami i kredkami. Jeśli kochacie komiksy, lubicie rysować i chcecie twórczo spędzić czas, nie może Was tam zabraknąć! A jeśli chcecie po zajęciach otrzymać pamiątkowy rysunek od prowadzącego, koniecznie zabierzcie ze sobą jego komiksy!

Piotr Nowacki – autor komiksów, które tworzy zarówno dla dzieci (m.in.seria „Detektyw Miś Zbyś na tropie”, „W koronie”, „Om. Apetyt na przygodę”) jak i starszych czytelników. Laureat kilku nagród i wyróżnień w konkursie organizowanym przez Międzynarodowy Festiwal Komiksów i Gier w Łodzi. Był redaktorem naczelnym magazynu „Karton”, dziś działa w kolektywie artystycznym Pokembry i prowadzi autorski fanzin „Klops”. Oprócz komiksów ilustruje też czasopisma dziecięce, podręczniki szkolne i książki dla młodych czytelników. Słucha rapu i wychowuje dwójkę szkrabów.

DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW MINISTRA KULTURY I DZIEDZICTWA NARODOWEGO POCHODZĄCYCH Z FUNDUSZU PROMOCJI KULTURY.

Z uwagi na wymagania projektu warsztaty będą fotografowane i nagrywane, a zdjęcia oraz wideorelacja z nich ukaże się w naszych mediach społecznościowych

„LENIWA NIEDZIELA Z KSIĄŻKĄ” to cykl warsztatów skierowanych do dzieci w wieku 5-10 lat wokół polskiej literatury dla najmłodszych.

Na spotkania będą zapraszani autorzy bądź ilustratorzy książek, którzy w ciekawy sposób wprowadzą uczestników w magiczny świat bajek i baśni.
Miejsce warsztatów: Fotoplastikon Warszawski
Kiedy: dwie niedziele w miesiącu godz. 16.30
WSTĘP WOLNY, ze względu na ograniczoną ilość miejsc obowiązują zapisy na: mkoziara@1944.pl

788 ocen
5.00
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent