Lena i Śnieżek w kinach od 5 sierpnia!

piątek 05.08.2022 do niedziela 07.08.2022

Lena i Śnieżek

Niezwykła historia niesamowitej przyjaźni! Przygotujcie się na przepiękną opowieść pełną emocji i humoru!

„Lena i Śnieżek” to niezwykle ciepła opowieść o nieśmiałej nastolatce i przygarniętym przez nią lwiątku. Czy wielka przyjaźń pomoże im stawić czoła zagrożeniom ze strony przemytników zwierząt oraz szkolnych chuliganów? Odpowiedź rozbawi i zachwyci wszystkich widzów. Nie tylko dzieci, ale i dorosłych!

 „Lena i Śnieżek” w kinach od 5 sierpnia!

Lena i Śnieżek

Para niezdarnych złodziejaszków kradnie białe lwiątko i próbuje dostarczyć je do bogatego kolekcjonera zwierząt. Nic nie idzie jednak zgodnie z planem i maluch ucieka. Przypadkiem znajduje go Lena – nieśmiała nastolatka, która dopiero co przeprowadziła się do nowego miasta. Zwierzak, któremu nadaje imię Śnieżek, szybko staje się jej najlepszym przyjacielem. Lena boi się jednak, że lwiątko może jej zostać odebrane i dlatego postanawia ukrywać je przed tatą i resztą świata. Kiedy jednak zdradza swój sekret niewłaściwej osobie, zaczynają się kłopoty, a na trop Śnieżka ponownie wpadają złodzieje i ich zleceniodawca. Czy Lena zdoła ochronić białego lwa przed grożącym mu niebezpieczeństwem?

Ambasadorką filmu jest Lenka z kanału „Hejka tu Lenka”!

Gatunek: komedia, familijny, przygodowy

Produkcja: USA 2020

Reżyseria: Brian Herzlinger („Świąteczna zamiana”, „Randka z gwiazdą”)

Scenariusz: Sebastian BrummerWerner Kienberger

Obsada: Melissa Collazo („Świąteczna zamiana”, „Randka z gwiazdą”), Robert Knepper („Skazany na śmierć”, „Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 1″), Wade Williams („Venom”, „Skazany na śmierć”), Branscombe Richmond („Renegat”, „Król Skorpion”)

Lena i Śnieżek

 

Obejrzyj zwiastun filmu

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie