LEGO® Star Wars™ w Centrum Handlowym Bielawy w Toruniu

Centrum Handlowe Bielawy w Toruniu mapa

sobota 17.09.2016 do niedziela 18.09.2016

klocki

W dniach 17-18 września w godzinach 10.00-20.00 Centrum Handlowe Bielawy zaprasza do świata LEGO® Star Wars™! Na rodziny z dziećmi, miłośników filmów z cyklu „Gwiezdne wojny” oraz wielbicieli najsłynniejszych klocków świata czeka wiele atrakcji m.in. budowanie konstrukcji z wykorzystaniem klocków LEGO® Star Wars™ i LEGO® Duplo™ oraz wystawa modeli LEGO® Star Wars™!
Na dwa dni Centrum Handlowe Bielawy zamieni się w galaktyczne miasteczko, w którym będzie można odwiedzić 3 strefy zabaw – LEGO® Star Wars™, LEGO® Akademia Budowania oraz LEGO® Duplo™. W strefie głównej – LEGO® Star Wars™ – najmłodsi znajdą mnóstwo klocków, z których będą mogli zbudować statki, pojazdy i różne kosmiczne konstrukcje. Wspólnie z animatorami uczestnicy stworzą figury LEGO® Star Wars™, które osiągną wysokość nawet dwóch metrów! Na uczestników wydarzenia czekają liczne konkursy tematyczne z nagrodami w postaci zestawów oraz gadżetów LEGO® Star Wars™.
W specjalnej strefie zabawy LEGO® Akademia Budowania najmłodsi otrzymają od animatorów cenne wskazówki, jak zbudować czy rozbudowywać wybrane konstrukcje z klocków LEGO®.. Strefa umożliwia budowanie z tradycyjnych klocków LEGO®. Każdy maluch, który zbuduje swój model w tej strefie oraz strefie LEGO® Star Wars™ otrzyma dyplom uznania.
Alternatywą dla dzieci w wieku 2-5 lat będzie strefa LEGO® Duplo™, gdzie najmłodsi będą mogli tworzyć budowle z wykorzystaniem licznych klocków i figur LEGO® Duplo™ oraz zrobić sobie wraz z całą rodziną pamiątkowe zdjęcie ze specjalnym modelem motorka z Duplo™.
„Już w najbliższy weekend na klientów CH Bielawy czeka zabawa nie z tej ziemi! Wszyscy fani Gwiezdnych wojen i kultowych klocków LEGO® będą mogli ‘zajrzeć’ do galaktycznego miasteczka pełnego atrakcji z LEGO® Star Wars™ w roli głównej. Niech moc będzie z Wami!” – mówi Marcin Żelazny, dyrektor Centrum Handlowego Bielawy.
Udział w wydarzeniu „LEGO® Star Wars™” jest bezpłatny.

 

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:kosmoszabawazabawki

Zobacz także