LEGO® NINJAGO®  Obława już na DVD

📅 środa 15.05.2019 do wtorek 21.05.2019
LEGO® NINJAGO®  Obława już na DVD

LEGO® NINJAGO®  Obława to obfitujący w przygody nowy sezon uwielbianej przez młodych widzów serii, nominowanej w 2016 r. do amerykańskiej nagrody Kids Choice Awards w kategorii „Ulubiona kreskówka”. 15 maja na DVD zadebiutuje wydanie LEGO® NINJAGO®: Obława, Część 2, zawierające najnowsze odcinki serii, pełne akcji i humoru, wyzwań i widowiskowych bitew. Miasto NINJAGO® pozostaje pod kontrolą Lorda Garmadona, a dzielni ninja przebywają w barbarzyńskiej Krainie Oni, gdzie odważnie walczą z Żelaznym Baronem i jego bandą łowców smoków. Czy drużynie uda się wrócić do domu i raz na zawsze powstrzymać Lorda Garmadona?

Wydanie DVD – LEGO® NINJAGO® Obława, cześć 2 (odcinki 90-94)

Nowe przygody LEGO® NINJAGO®! Podczas, gdy miasto NINJAGO® pozostaje pod kontrolą Lorda Garmadona, Kai, Zane, Cole, Jay i Wu przebywają w barbarzyńskiej Krainie Oni, gdzie odważnie walczą z Żelaznym Baronem i jego bandą łowców smoków. Mystake dzieli się z Lloydem informacją na temat swojej niezwykłej umiejętności, która umożliwiła jej ucieczkę przed Synami Garmadona. Okazuje się, że tylko w ten sposób będzie mógł on pokonać swojego ojca. Czy ninja uda się wrócić do domu, aby zjednoczyć siły i powstrzymać rządy okrutnego tyrana?

ODCINEK 90 – Dwa kłamstwa, jedna prawda

ODCINEK 91 – Najsłabsze ogniwo

ODCINEK 92 – Odzyskać wiarę

ODCINEK 93 – Szkoła życia

ODCINEK 94 – Przeznaczenie

LEGO® NINJAGO® – bohaterowie

Lloyd

Lloyd bardzo ciężko przeżył utratę ojca, Garmadona. Jednak ich ostatnie spotkanie pozwoliło mu ukierunkować uczucia i rozpocząć nowy rozdział w życiu. Lloyd całkowicie skupia się na zadaniu, które przydzielił mu Sensei Wu. Nie ma ochoty upajać się sławą i angażować w promowanie własnej osoby. Zaczyna mieć wrażenie, że jego towarzysze zapomnieli o tym, co jest naprawdę ważne.

Kai

Kai uwielbia życie w blasku reflektorów i otaczające go rozkrzyczane tłumy fanów. Nie jest gotowy na starcie z Nadakhanem ani na zmierzenie się z własną przeszłością, a to narazi drużynę na poważne niebezpieczeństwo.

Jay

Jay ma złamane serce, a uczucia do Nyi zaczynają mącić mu w głowie. Kusi go, aby użyć magii Nadakhana do zdobycia ukochanej, jednak w końcu zdaje sobie sprawę, że nie można nikogo zmusić do miłości. Jest tak sfrustrowany, że zaczyna się zastanawiać nad odejściem z zespołu. Nie ma pojęcia, że wkrótce na jego barki spadnie ciężar odpowiedzialności za całą drużynę.

Cole

Bitwa z Morro skończyła się zwycięsko, ale Cole zapłacił za to wysoką cenę. Stał się żywym duchem! Początkowo był bliski załamania, ale z czasem przyzwyczaił się do swojej nowej sytuacji. Nauczył się, jak przenikać przez ściany i korzystać ze wszystkich swoich mocy żywiołów, a do tego opanował umiejętność dotykania obiektów materialnych. Takie zdolności przydadzą się wojownikom ninja!

Zane

Zane doszedł już do siebie po próbie, jakiej poddał go Mistrz Chen i znów jest członkiem ekipy. Jak przystało na Nindroida, zupełnie nie przejmuje się sławą, jednak ta obojętność nie oznacza, że jest całkowicie pozbawiony uczuć, a to może go narazić na niebezpieczeństwo.

Nya

Nya została pełnoprawną wojowniczką ninja. Jest Mistrzynią Wody i cennym nabytkiem dla drużyny. Trochę martwi ją fakt, że w mediach mówi się głównie o chłopakach… Nya chciałaby się uwolnić od etykietek takich jak „siostra Kaia” czy „dziewczyna ninja” i być po prostu sobą.

Sensei Wu

Po tym jak Garmadon złożył swoje życie w ofierze, Sensei Wu znów jest mentorem młodych ninja. Cały czas przygotowuje ich na nadejście dnia, kiedy go zabraknie i już nie będzie mógł ich wspierać swoją mądrością i wskazówkami.

Misako

Matka Lloyda współpracuje teraz ściśle z Wu i pomaga mu szkolić wojowników ninja, zwłaszcza Nyę. Ma mocny charakter i sama decyduje o swoim losie. Nie pozwala, by inni dyktowali jej, kim jest i co powinna robić.

Garmadon

Był pierwszym synem Pierwszego Mistrza Spinjitzu, starszym bratem Wu, ojcem Lloyda i mężem Misako. Napełniony złem w młodości, był jednym z największych zagrożeń w historii Krainy Ninjago, dowodząc Armią Szkieletów, Wężonami i Kamienną Armią w różnych okresach czasu. Po oczyszczeniu ze zła dołączył do swojego brata i stał się drugim sensei’em jego Ninja. By powstrzymać Kultystów, wygnał samego siebie do Przeklętej Krainy. Po jej zniszczeniu zginął i trafił do Krainy Umarłych.

Artykuł powstał we współpracy firmą Galapagos