LEGO® FRIENDS™ część 9 już na DVD!

środa 15.05.2019 do wtorek 21.05.2019

LEGO® FRIENDS™ część 9 już na DVD!

Odwiedź Heartlake City, usiądź nad jeziorem w kształcie serca i dowiedz się, co słychać u Olivii, Mii, Andrei, Emmy i Stephanie! Kolejne spotkanie z utalentowanymi przyjaciółkami będzie obfitować w zupełnie nowe, niesamowite przygody! Najnowsze odcinki serialu LEGO® Friends – pełnej słońca i śmiechu opowieści o potędze przyjaźni, która potrafi pokonać wszelkie przeszkody – zadebiutują na DVD już 15 maja.

O SERII LEGO® FRIENDS

LEGO® Friends to duński serial zainspirowany popularną linią zabawek przeznaczonych dla dziewczynek. Historia pięciu przyjaciółek z uroczego miasteczka Heartlake City błyskawicznie podbiła serca małych fanek LEGO® na całym świecie. Reżyserem LEGO® Friends jest Trylle Vilstrup, współtwórca popularnej serii LEGO® NINJAGO® : Mistrzowie Spinjitzu. Za scenariusz odpowiada Kim Duran – znany m.in. ze współpracy przy przebojowym serialu „Pingwiny z Madagaskaru”. Przyjaciółki z LEGO® Friends przeżyły wspólnie setki przygód i misji. Zawsze znajdzie się ktoś potrzebujący pomocy lub ktoś, od kogo można się uczyć, zwierzak w potrzebie, wyścig do wygrania albo praca do wykonania. Przyjaciółki mają też dość serca i uśmiechu, by obdzielić wszystkich wokół.

Wydanie DVD –  LEGO® FRIENDS, część 9

Nowość! Zupełnie nowe przygody piątki dziewczyn z Heartlake City! Dołącz do Olivii, Mii, Andrei, Emmy i Stephanie i przekonaj się, że nie ma większej siły niż siła przyjaźni, uśmiechu i współpracy. Aż 8 nowych ciekawych przygód czeka na odkrycie!

Olivia, Mia, Andrea, Emma i Stephanie bywają głośne, impulsywne, odważne, szalone i troskliwe. Czasem się wygłupiają, a czasem są ciche i spokojne. Zdarza im się pokłócić lub zrobić coś bez zastanowienia. Czasami opuszcza je odwaga, gdy coś idzie nie po ich myśli lub muszą zmierzyć się ze swoimi lękami. Jednak w obliczu problemów zawsze potrafią się zmobilizować i pomagać sobie wzajemnie, wytrwale dążąc do celu. Znajdą pomysłowe rozwiązane każdego problemu. Dołącz do nich i zobacz, jak się wspierają i jak pomagają sobie w przezwyciężaniu trudności. Jedno jest pewne, nie ma większej siły niż siła przyjaźni!

ODCINKI:

ODCINEK 1 – SZYBKIE I NIEZŁOMNE

ODCINEK 2 – DRUŻYNA              

ODCINEK 3 – WYSPA ŚMIECI

ODCINEK 4 – ZAWROTNA SZYBKOŚĆ

ODCINEK 5 – POTWÓR Z JEZIORA

ODCINEK 6 – ZNOWU RAZEM

ODCINEK 7 – ATAK ALVAHBOTÓW

ODCINEK 8 – WIELKI WYŚCIG

BOHATERKI LEGO® FRIENDS:
MIA – uwielbia wszystkie zwierzęta – od koni po myszy. Kocha je i potrafi doskonale się nimi zająć. Zwierzęta szybko nawiązują z nią więź, a ona dobrze je rozumie – dlatego przyjaciółki nazywają ją dr Dolittle. Często opiekuje się porzuconymi i zagubionymi zwierzakami oraz pomaga w miejscowej przychodni weterynaryjnej.

EMMA – ma świetne wyczucie stylu i jest bardzo kreatywna! Pomysłowo przerabia ubrania, potrafi projektować i szyć najmodniejsze kreacje, a także wspaniale aranżować wnętrza, chociaż czasem przesadza z dekoracjami. Miła i sympatyczna dziewczyna, której każdy może się zwierzyć. Nieustannie poszukuje piękna w otaczającym ją świecie.

ANDREA – ma niezwykły talent do śpiewu, tańca oraz aktorstwa. Jest bardzo żywiołowa i wrażliwa. Miewa huśtawki nastrojów. Czasem lubi się też popisywać, ale robi to z dużym wdziękiem. Miłośniczka zwierząt – zwłaszcza koni.

OLIVIA – sprytna i rozsądna. Praktycznie podchodzi do każdego problemu. Jest zawsze gotowa do działania. Potrafi zbudować i naprawić prawie wszystko – to jej największy talent. Często można ja spotkać w warsztacie, gdzie projektuje niesamowite wynalazki.

STEPHANIE – sympatyczna i otwarta na ludzi. Wszyscy doskonale bawią się w jej towarzystwie. Często ma świetne pomysły na imprezy i potrafi je wspaniale zorganizować. Czasami bywa zbyt drobiazgowa – jeśli coś nie przebiega zgodnie z jej planem, zaczyna się irytować.

 

 

 

 Artykuł powstał we współpracy firmą Galapagos

 

 

 

 

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:filmypatronat

Zobacz także