LEGO® Books – idealne prezenty na Gwiazdkę

LEGO® Books – idealne prezenty na Gwiazdkę

📅 piątek 09.12.2022 do piątek 16.12.2022
LEGO Books
Wielkimi krokami zbliża się najgorętszy okres, w którym obdarowujemy się prezentami. Pierwsza gwiazdka już wkrótce rozbłyśnie na naszym niebie, a wraz z nią pojawi się oczekiwanie na wymarzone prezenty. Zanim jednak będziemy mogli cieszyć się wyjątkowością tych chwil z najbliższymi, czekają nas trudne wybory. Co podarować najmłodszym, żeby spełnić najskrytsze marzenie albo chociaż wywołać uśmiech na ich twarzy? To trudne zadanie, bo dzieci są wymagające – dla nich liczy się przede wszystkim dobra zabawa. A gdyby tak upiec dwie pieczenie na jednym ogniu i wybrać prezenty, które nie tylko bawią, ale też uczą, pomagają odkrywać świat i rozwijają wyobraźnię? Tak, to możliwe!

Dlatego przychodzimy wam z pomocą – podpowiadamy prezenty z serii tych chcianych i pożądanych przez najmłodszych. Skorzystajcie z naszych inspiracji, które ułatwią wam wybór i zaoszczędzą czas na poszukiwanie idealnego podarunku!

Nie od dziś wiadomo, że do idealnych prezentów należą książki. To zawsze sprawdzony upominek – zarówno dla dorosłych jak i dzieci w każdym wieku! Dziś chcemy wam przedstawić książki wyjątkowe! Po pierwsze – każda z nich gwarantuje świetną zabawę, po drugie – prócz zabawy mają też wielowymiarowy charakter edukacyjny, po trzecie – większość z nich posiada dodatki uwielbiane przez dzieci – klocki i minifigurki LEGO®

Nasze rekomendacje zaczynamy od propozycji dla najmłodszych fanów kultowych klocków.

LEGO® KSIĄŻKI Z RUCHOMYMI ELEMENTAMI

Wiek: 3-5

Poznajcie propozycję dla najmłodszych fanów LEGO® City – interaktywne książki z ruchomymi częściami. Wysuwane elementy zachęcają malucha do czynnego udziału w lekturze, pobudzając jego kreatywność i wyobraźnię. Taka forma zabawy pozytywnie wpływa też na rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej dziecka, a jednocześnie dostarcza mu wciąż nowych wrażeń i sprawia, że z przyjemnością wielokrotnie do niej wraca. Na rynku dostępne są 4 tytuły: Wesołych Świąt!, Policja w akcji, Na budowie oraz Straż pożarna.

Lego Books

 

LEGO® BOOKS. ZBUDUJ PONAD 100 MODELI!

Wiek: 5+

Jeśli Wasze dziecko nie jest fanem żadnej konkretnej tematyki ze świata LEGO®, to ta propozycja będzie dla niego idealna! Z 50 klocków, które znajdują się w zestawie, można wyczarować ponad 100 różnych modeli, co daje nam naprawdę długie godziny tworzenia, budowania i kombinowania! Mamy tu również książkę z wieloma zadaniami, które można rozwiązać dzięki klockom z zestawu. Świetna zabawa gwarantowana!

Wiek: 7+

W serii ukazała się też propozycja dla fanów Harry’ego Pottera. 70 klocków, minifigurka kultowego czarodzieja, zagadki, gry i mnóstwo pomysłów na magiczne konstrukcje.

LEGO® Books - idealne prezenty na Gwiazdkę

 

LEGO® BOOKS. BUDUJ Z WYOBRAŹNIĄ. BOŻE NARODZENIE

Wiek: 5+

Niesamowity zestaw prezentowy zawierający dwie książki i ponad 60 klocków LEGO® pozwoli rozbudzić twórczy zapał dziecka i zapewnią mu kreatywną zabawę. Budowanie wyjątkowych modeli zachęca małego konstruktora do samodzielnego myślenia i szukania własnych rozwiązań. Pełne humoru historie, ciekawe zadania i łamigłówki inspirują do dalszej zabawy oraz skłaniają do tworzenia własnych konstrukcji. Świetny pomysł na wspólną rozrywkę dla całej rodziny! Seria Buduj z wyobraźnią zdobyła Nagrodę Dzieci w konkursie Zabawka Roku w 2020 roku.

LEGO® Books - idealne prezenty na Gwiazdkę

 

LEGO® JURASSIC WORLD™. OWEN KONTRA DELACOURT

Wiek: 6+

Czas na propozycje dla pasjonatów dinozaurów i fanów świata Jurassic World™. Zestaw zawiera 2 książki, w których można znaleźć mnóstwo ciekawostek o prehistorycznych gadach, pełne humoru komiksy i sporą porcję dinołamigłówek. To oczywiście dopiero początek zabawy, bo ta zaczyna się, kiedy dzieciaki zbudują 2 minifigurki LEGO® dołączone do książki, a w ruch pójdzie dwustronna scenka 3D. Dzięki tym elementom zabawa zdaje się nie kończyć! Dzieci mogą tworzyć swoje scenariusze zabawy, własne wersje wydarzeń i wymyślać nowe historie.

LEGO® Books - idealne prezenty na Gwiazdkę

 

LEGO®. TWOJA GALAKTYCZNA MISJA. ZBUDUJ WŁASNĄ HISTORIĘ!

Wiek: 7+

Nasze zestawienie kończy naprawdę świetny produkt! My wiemy, że jest hitowy, ale jego wyjątkowość potwierdzili najbardziej zainteresowani – zestaw otrzymał bowiem Nagrodę Dzieci w prestiżowym plebiscycie na Zabawkę Roku 2022. Naszym zdaniem nie ma lepszej rekomendacji! Rodziców powinien ucieszyć fakt, iż zestaw ten nadaje zupełnie nowy wymiar zabawie klockami LEGO®. Nie ma tu bowiem typowych instrukcji! Są ilustracje inspirujące do budowania własnych modeli oraz misje zachęcające do wymyślania nowych scenariuszy. Prawdziwa kopalnia kreatywności i wiele godzin zabawy! Na czym ona polega? Dziecko wypełnia misje zebrane w specjalnej księdze i porusza się po galaktycznej mapie, która wskazuje mu kolejne zadania. Aby je wykonać, buduje modele z klocków. A jest z czego budować, bo zestaw zawiera 200 starannie wyselekcjonowanych klocków LEGO® oraz 2 unikatowe minifigurki.

LEGO® Books - idealne prezenty na Gwiazdkę

I tak dotarliśmy do końca naszej listy. Mamy nadzieję, że pomoże wam ona znaleźć najlepsze świąteczne prezenty, a Mikołaj przyniesie w worku same spełnione marzenia! I oczywiście życzymy dużo radości – nie tylko z faktu bycia darczyńcą, ale przede wszystkim tej ujrzanej na twarzach dzieci!

Link do całej oferty LEGO BOOKS

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie