Centrum Edukacji, pl. Jana III Sobieskiego 2 mapa

sobota 16.11.2019

Legendy za szkłem – warsztaty dla dzieci. Bytom

Jesień sprzyja tworzeniu tajemniczych opowieści i legend. Dlatego tym razem w czasie sobotnich zajęć będziemy tworzyć czarodziejskie lampiony. Za pomocą prostych materiałów, takich jak szklany słój i papier, każdy uczestnik warsztatów będzie miał szansę wykonać własną latarenkę, która rozjaśni jesienne ciemności. Uczestnicy według własnego uznania zdecydują, co ukryje się wewnątrz latarni – mroczny krajobraz, słodka wróżka, a może tajemnicza syrena? Ogranicza nas tylko nasza własna wyobraźnia. Gotowy świecznik będzie ciekawą ozdobą albo prezentem dla miłośników tajemnic.

Zapisy prowadzi Dział Edukacji: tel. 32 281-82-94 w. 127.

data: 16.11.2019 (sobota), godz. 12.30
miejsce: plac Jana III Sobieskiego 2
prowadzi: Zuzanna Orzeł
wstęp: 10 zł (obowiązują zapisy)

Muzeum Górnośląskie

Zbiory Muzeum Górnośląskiego to ponad 750 tys. eksponatów, a ich charakter ma bezpośredni wpływ na działalność placówki, która koncentruje się zarówno wokół problemów regionalnych, jak i ponadregionalnych. W muzeum funkcjonuje siedem działów merytorycznych: Archeologii, Etnografii, Historii, …

pl. Jana III Sobieskiego 2
41-902 Bytom

0-322-818-294
mgbytom@us.edu.pl

Boże Narodzenie z 5.10.15.