UD

Łaźnia Nowa wylatuje w powietrze

📅 niedziela 09.09.2012
Łaźnia Nowa wylatuje w powietrze

9 września 2012, 12.00-16.00
krakowskie Błonia

Zapraszamy na niepowtarzalne, pierwsze w historii podniebne rozpoczęcie sezonu teatralnego. W najbliższą niedzielę setki łaźniowych latawców wzbiją się w powietrze i zagarną niebo nad krakowskimi Błoniami. Zapraszamy wszystkich do uczestnictwa w odlotowym święcie teatru. Przeżyj z nami świetną przygodę, pełną spontanicznej, improwizowanej zabawy!

W PROGRAMIE:

Teatr Rekonstrukcji/// historie dziwne i niesamowite

Co tam skarby dorosłych! Co tam jakieś samochody, pieniądze i inne błyskotki! Skarby dzieci są najcenniejsze, bo dzięki sile wyobraźni prowadzą do fantastycznych światów! Zostań uczestnikiem świata wyobraźni! Weź udział w wyprawie POSZUKIWACZY ZAGINIONEGO SKARBU!
Dawno dawno temu… król Artur, wracając z wyprawy, schował tajemniczy kamień, który emanuje czarodziejskimi promieniami. Przez wieki zapomniany, kamień odnaleźli poszukiwacze skarbów. Dzięki sile wyobraźni powędrujemy szlakiem czarodziejskiej mapy, która poprowadzi nas do tajemniczych krain, gdzie spotkamy czarodziejskich przewodników: Odyseusza, króla Artura, króla Kazimierza, Pana Twardowskiego a nawet Panią Marię Skłodowską, która pokaże nam, co to są te czarodziejskie promienie i wiele wiele innych ciekawych rzeczy…

Teatr Rekonstrukcji to improwizowany teatr z udziałem dzieci od 4 do 12 lat. Każdy uczestnik weźmie udział w grach edukacyjnych i będzie mógł sprawdzić się w roli aktora. Akcja opiera się na improwizacji uczestników animowanych przez profesjonalnych aktorów. W czasie 3-godzinnej wyprawy dzieci będą członkami drużyny poszukiwaczy skarbów, staną się jednocześnie aktorami i twórcami.

LATAWCE W GÓRĘ

Wspólnie z dziećmi będziemy tworzyć kolorowe łaźniowe latawce! Uzbrojeni w kredki zajmiemy się ich malowaniem – im więcej kolorów, wzorów i zwariowanych pomysłów – tym lepiej! Gotowe latawce wypuścimy wspólnie w powietrze, by zawładnęły krakowskim niebem. A przy odrobinie szczęścia oderwiemy się od ziemi razem z latawcami! Nie ma żadnych ograniczeń wiekowych, nie wymagamy talentu plastycznego – wystarczy odrobina fantazji. Ze swojej strony zapewniamy materiał do pracy i świetną zabawę.
Zapraszamy na kolejny Teatr Rekonstrukcji
16 września 2012, 15.00-19.00, Teatr Łaźnia Nowa, os. Szkolne 25

Wszystkie wydarzenia śledź na www.laznianowa.pl

 

611 ocen
4.98
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent