Lato z Kulturą w Bałuckim Ośrodku Kultury

📅 piątek 31.08.2018
Udział bezpłatny
Lato z Kulturą w Bałuckim Ośrodku Kultury

Bałucki Ośrodek Kultury przygotował dla mieszkańców Łodzi spędzających lato w mieście bogatą ofertę zajęć w ramach projektu”Lato z Kulturą ”.

Pragniemy zachęcić do udziału w działaniach wszystkie osoby, które chcą zdobyć nową wiedzę, nabyć nowe umiejętności, poznać nowych ludzi, tych którzy chcą aktywnie i twórczo spędzić z wolny czas.

„Lato z Kulturą”  jest projektem skierowanym do dzieci, młodzieży, osób dorosłych , seniorów, mieszkańców Łodzi. Program projektu zakłada realizację wielu ciekawych wydarzeń takich jak: warsztaty: rękodzieła artystycznego, taneczne, wokalne, bębniarskie, fotograficzne, kreatywności, plenery malarskie, plenerowa akcja plastyczna, tak aby każdy mógł znaleźć dla siebie odpowiednią formę twórczego działania. Naszym celem jest nie tylko rozwijanie umiejętności, kreatywności, zdolności uczestników ale także aktywizacja uczestników, wzmacnianie poczucia wspólnoty i integracja mieszkańców. Pragniemy stwarzać okazję do nabywania nowej wiedzy i umiejętności przez różne grupy odbiorców, inspirować do działania, jak również stwarzać okazje do budowania pozytywnych relacji międzyludzkich zmierzających do powstania długotrwałych więzi. Podsumowanie projektu – Gala, odbędzie się w przestrzeni osiedla zwanej przez mieszkańców „kwadratem” – plac przed Centrum Edukacji Kulturowej „Na Żubardzkiej”, w dniu 15. 09.2018 r, podczas której przygotowaliśmy dla uczestników wiele wspaniałych atrakcji i niespodzianek.

Realizacja wszystkich wydarzeń projektu przypada na okres wakacji: od końca czerwca do połowy września 2018 r.

Udział we wszystkich działaniach jest dla uczestników bezpłatny.

Informacje i zapisy:

Centrum Edukacji Kulturowej „Na Żubardzkiej”, ul. Żubardzka 3, Łódź

tel. 42 651 67 47,zubardzka@bok.lodz.pl,

www.bok.lodz.pl, www.strefazajec.pl

Projekt finansowany jest ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Urzędu Miasta Łodzi.

Patronat honorowy Prezydent Miasta Łodzi Hanny Zdanowskiej