Lato w Parku Miejskim w Aleksandrowie Łódzkim

Aleksandrów Łódzki, park miejski
📅 niedziela 28.08.2016
bezpłatny
lato w parku aleksandrów łódzki
wakacyjne niedziele
godz. 16.00

W wakacje Partnerstwo na Rzecz Aleksandrowa Łódzkiego oraz Gmina Aleksandrów Łódzki zapraszają na koncerty w parku miejskim w każdą niedziele lipca i sierpnia o godz. 16.00.

Usłyszymy brawurowe wykonanie utworów muzyki klasycznej, rozrywkowej, musicalowej i filmowej.
W razie niepogody zapraszamy do kościoła „Archaniołów” w Aleksandrowie Łódzkim, ul. Wojska Polskiego 3

Muzyczne wydarzenia na stałe wpisały się w krajobraz naszego miasta. Imprezy cieszą się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców, dostarczając im i wzruszeń i rozrywki.

Repertuar koncertów będzie bardzo zróżnicowany, aby słuchacze mogli być bliżej tego co można usłyszeć np. tylko w filharmonii czy operze, aby mogli poznać muzykę z różnych stron świata a także różne oblicza muzyki. Zaplanowano koncerty muzyki klasycznej, operetkowej, jazzowej, piosenki literackiej, czy poetyckiego rocka, cygańskiej, orientalnej i popularnej przenoszącej słuchaczy w czasy młodości i dzieciństwa. Repertuar jest tak pomyślany aby trafił w zainteresowania bardzo szerokiego grona słuchaczy, zarówno do dojrzałych jak i młodych odbiorców, miłośników różnorodnej muzyki.

Wszystkie koncerty w wykonaniu łódzkich muzyków.

Wystąpi Jedyne Takie Trio, Barbara Twardosz-Droździńska, Club de Paris, Orkiestra dęta OSP z Aleksandrowa Łódzkiego, The Navy Blue, Agnellus, zespół Relax oraz The Lucyan Group.