Lato w Parku Miejskim w Aleksandrowie Łódzkim

Aleksandrów Łódzki, park miejski mapa

niedziela 28.08.2016

bezpłatny

lato w parku aleksandrów łódzki

„Letnie koncerty w parku” to muzyczna oferta kulturalna dla każdego. Złoży się na nią cykl niedzielnych koncertów w parku zorganizowanych w okresie wakacji. Będzie to kontynuacja działań upowszechniających dorobek kulturalny artystów z województwa łódzkiego, promujący aktywny sposób spędzania wolnego czasu, a także poprawiający dostępność wartościowej rozrywki mieszkańcom gminy.

wakacyjne niedziele
godz. 16.00

W wakacje Partnerstwo na Rzecz Aleksandrowa Łódzkiego oraz Gmina Aleksandrów Łódzki zapraszają na koncerty w parku miejskim w każdą niedziele lipca i sierpnia o godz. 16.00.

Usłyszymy brawurowe wykonanie utworów muzyki klasycznej, rozrywkowej, musicalowej i filmowej.
W razie niepogody zapraszamy do kościoła „Archaniołów” w Aleksandrowie Łódzkim, ul. Wojska Polskiego 3

Muzyczne wydarzenia na stałe wpisały się w krajobraz naszego miasta. Imprezy cieszą się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców, dostarczając im i wzruszeń i rozrywki.

Repertuar koncertów będzie bardzo zróżnicowany, aby słuchacze mogli być bliżej tego co można usłyszeć np. tylko w filharmonii czy operze, aby mogli poznać muzykę z różnych stron świata a także różne oblicza muzyki. Zaplanowano koncerty muzyki klasycznej, operetkowej, jazzowej, piosenki literackiej, czy poetyckiego rocka, cygańskiej, orientalnej i popularnej przenoszącej słuchaczy w czasy młodości i dzieciństwa. Repertuar jest tak pomyślany aby trafił w zainteresowania bardzo szerokiego grona słuchaczy, zarówno do dojrzałych jak i młodych odbiorców, miłośników różnorodnej muzyki.

Wszystkie koncerty w wykonaniu łódzkich muzyków.

Wystąpi Jedyne Takie Trio, Barbara Twardosz-Droździńska, Club de Paris, Orkiestra dęta OSP z Aleksandrowa Łódzkiego, The Navy Blue, Agnellus, zespół Relax oraz The Lucyan Group.

http://regionkultury.pl/

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie

Zobacz także