Lato w mieście na wesoło! Gliwice

ul. Rybnicka 207 w Gliwicach mapa

sobota 07.07.2018

Wstęp wolny

Lato w mieście na wesoło!

Lato w mieście nam niestraszne! Nauka żonglerki, budowa zamku, tworzenie lalek teatralnych czy gra w kręgle to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają już wkrótce na dzieci w różnym przedziale wiekowym.

Centrum Handlowe Auchan Gliwice zaprasza wszystkie maluchy 7 lipca na kreatywne animacje i moc wesołej zabawy. Wstęp bezpłatny.

Czas otworzyć sezon wakacyjnych zabaw i beztroski! Dzieci, które spędzają lato w mieście, mogą liczyć na wiele atrakcji i wypełnić wolny czas różnorodnymi aktywnościami. Już 7 lipca dzieci wezmą udział w kreatywnych animacjach i zabawach, które połączą ich ulubione rozrywki. Uczestnicy mogą liczyć na szeroki wybór zajęć, dużo śmiechu i barwnych dekoracji, które wprawią wszystkich w wyborny humor.

Aby wprawić się w iście wakacyjny nastrój, wszystkie maluchy będą mogły pomalować buźki w bajkowe wzory. Liczne atrakcje czekają ma miłośników cyrku, sztuczek i akrobacji, bowiem w pasażu galerii zagości balonowe zoo, w którym animatorzy będą skręcać balony na kształt zwierzątek. Najaktywniejsze maluchy wezmą udział w nauce żonglerki i chodzenia na niskich szczudłach, gdzie pod czujnym okiem prowadzących zajęcia będą zgłębiać tajniki pracy cyrkowców. Lubiący aktywność fizyczną skorzystają również z kącika gier, w którym znajdą się kręgle i zabaw z chustą animacyjną.

Dzieci preferujące zajęcia manualne wezmą udział w warsztatach kreatywnych, na których powstaną kukiełki. Mali artyści będą mieć do dyspozycji różnego rodzaju materiały plastyczne, takie jak papier kolorowy, bibuły, włóczki, guziki, patyczki, a nawet ziemniaki! Z wielkich kartonów powstanie również zamek, który będzie dekorowany farbami, bibułą i kolorowymi ozdobami.

Wakacyjne animacje dla dzieci odbędą się 7 lipca w Centrum Handlowym Auchan Gliwice przy ulicy Rybnickiej 207 w Gliwicach. Zajęcia będą prowadzone od godz. 11.00 do 17.00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:latozabawa

Rodzinne wyjazdy

Zobacz także