Lato w mieście 2011 w Poznaniu

Data wydarzenia: sobota 25.06.2011 do poniedziałek 04.07.2011

5 tematycznych dni, spędzonych na ciekawych zabawach ogólnorozwojowych pod okiem doświadczonych animatorów!

Oferta obejmuje:

Dzień 1:
BAJKOWY Podróż przez bajki: spotkamy się bohaterami naszych ulubionych kreskówek, rozwiążemy Scooby-zagadki, przeżyjemy przygody Chudego i przyjaciół, a do tego powyginamy śmiało ciało ze zwierzętami z Madagaskaru! Małe kino…

Dzień 2:
HISZPAŃSKI Viva España: nauczymy się przydatnych zwrotów, poznamy hiszpańskie zwyczaje, kuchnie, typowe zabawy, pośpiewamy hiszpańskie piosenki, złapiemy byka za rogi i przetańczymy cały dzień w rytmie flamenco!

Dzień 3:
SPORTOWY Sport to zdrowie: weźmiemy udział w sportowej olimpiadzie, dowiemy się wszystkiego o zdrowej diecie, przygotujemy śniadanie mistrzów, weźmiemy udział w zawodach w skakaniu na dmuchanym zamku i wszyscy dobiegniemy do mety!

Dzień 4:
ANGIELSKI English is fun: spotkamy się z Królową Elżbietą na angielskim podwieczorku, nauczymy się najbardziej popularnych angielskich piosenek, zaprzyjaźnimy się z misiem Paddingtonem i przejedziemy się po Londynie dwupiętrowym autobusem!

Dzień 5:
HAKUNAMATATA – WYPRAWA DO ZOO: Z samego rana wybierzemy się na pełną przygód i ciekawych konkurencji wyprawę do zoo. Będziemy podglądać zwierzęta i dowiemy się co nieco o ich zwyczajach!

Koszt: 350zł/osoba dla drugiego dziecka/rodzeństwo zniżka 15%

Rezerwacje:
Telefon: 616791314, bądź e-mail: gauganekpoznan@wp.pl
Czas trwania: od poniedziałku do piątku od 9:00-16:00

W tym: obiad, podwieczorek, napoje, materiały dydaktyczne

Termin: 11.07-15.07

Ilość miejsc: max 15 dzieci w wieku od 4 do 6 lat

Klub Malucha "Gauganek"
ul. 3 Maja 49
http://gauganek.pl