Lato w mieście 2011 w Krakowie

Data wydarzenia: poniedziałek 20.06.2011 do piątek 26.08.2011

Lato w mieście 2011 w Krakowie

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty wakacyjnej Parku Wodnego w Krakowie. W ramach akcji Bezpieczny Kraków 250 dzieci uczących się lub mieszkających w Krakowie codziennie od poniedziałku do piątku, będzie mogło skorzystać ze specjalnie przygotowanej oferty spędzenia wolnego czasu na basenie.

1. Akcja Bezpieczny Kraków

W najbliższy poniedziałek 27 czerwca w Parku Wodnym w Krakowie rusza kolejna edycja akcji "Bezpieczny Kraków".

Przez całe wakacje aż do 26 sierpnia (od poniedziałku do piątku), dzieci od 4. do 16. roku życia uczące się lub zamieszkałe w Krakowie, będą mogły kupić bilet na 1,5 godzinne wodne szaleństwa za cenę 3 zł.

Bilet będzie można zakupić na podstawie kuponów, które będą wydawane codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-9.00 (lub do wyczerpania limitu) przed wejściem głównym do Parku.

Kupony wydawane będą na podstawie ważnej legitymacji szkolnej, a w przypadku dzieci poniżej 7 roku życia na podstawie legitymacji ubezpieczeniowej.
(Uwaga! Jeśli w danym dniu pozostaną jeszcze kupony, można je będzie można pobrać z Informacji Parku Wodnego w godz. 9:00 do 10:00).

Dzieci do 10 roku życia mogą wejść na halę basenową tylko z pełnoletnim opiekunem.
Opiekun wykupuje bilet na 1,5 h w cenie promocyjnej 10 zł.
Informacje: www.ParkWodny.pl lub tel. 12 61-63-190
Uwaga! Przez całe wakacje "Basen z falą" startuje co 30 minut, zamiast jak zwykle co godzinę!

2. Spędź wakacje w Klubie Wellness w Parku Wodnym!

Zachęcamy do skorzystania z oferty Klubu podczas wakacji. Proponujemy Wakacyjny Karnet OPEN Wellness ważny przez ponad 2 miesiące tj. od 27.06 do 9.09, upoważniający do korzystania bez ograniczeń z pełnej oferty Klubu oraz hali basenowej, w promocyjnej cenie 299 zł!

W tym roku stawiamy na edukację i tzw. trening świadomy, dlatego przygotowujemy wykłady dotyczące prawidłowego cyklu treningowego oraz zasad odżywiania, a także, cieszące się dużą popularnością, warsztaty taneczne. Ideą wykładów jest to, by Nasi Klienci widzieli efekty swojego treningu i wiedzieli, co robić, by rzeczywiście je osiągnąć. Mamy nadzieję, że pomogą im w tym wykłady, jakie przez całe lato odbywać się będą pod hasłem "Poznaj swoją NATURĘ – trenuj świadomie!".

Gratka szykuje się także dla miłośników tańca! Przez cały lipiec i sierpień w każdym tygodniu królować będzie inna forma taneczna!

Dokładny harmonogram i zasady uczestnictwa znajda Państwo na www.Wellness.ParkWodny.pl

Adres:

ul. Dobrego Pasterza 126


Kontakt:

012 61-63-190; 012 61-63-19
biuro@parkwodny.pl
http://www.ParkWodny.pl